Diskuse a názory

Diskuse s nejnovějšími příspěvky

Ecovyrobky v domacnosti Ahoj v cem perete, mame doma alergika tak se chci zeptat co pouzivate
Vaše zkušenosti Do této diskuse nám prosím napište vlastní zkušenosti s Éčky a nebo jinými přídatnými látkami v potravinách. Náš odborník se k danému tématu vyjádří a zahrne jej do plánovaných pravidelných článků na tomto webu.
Plastický chirurg Našla jsem si na internetu Mudr.Justana z Brna, byl u něj někdo?
Plastická operace Podstoupil někdo plastiku u tohoto plastika http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/ ?
Příčesky, prodloužené vlasy Objednáváte si příčesky na hotstyle.cz?
Ortopedické vložky Mohla bych poprosit o doporučení ortopedických vložek do bot ? Mám ploché nohy a jelikož dělám dvanáctihodinové směny, které si musím odstát, tak těm nohám musím podle doktora nějak ulevovat a zmiňoval se mi právě o těchto vložkách. Zkoušela jsem ty z dm, ale ty se mi ...
Padání vlasů Prosím o zkušenosti, co vám pomohlo na padání vlasů, popř. i na jejich zhoustnutí. Které potraviny, potravinové doplňky?
kosmetika Neostrata Ahoj, máte někdo zkušenosti s výrobky od značky Neostrata? Děkuju
jakou kosmetiku na extra citlivou pleť? Mám problém s velmi citlivou pletí, ale už bych chtěla používat i něco proti vráskám. Bojím se ale cokoliv zkusti, abych zas nerudla a nepálila mne pleť. Poraďte prosím co vám pomohlo.
Vitamín C - nachlazení Dobrý den, jaký je váš názor na vitamín c při nachlazení. Jestliže na nás leze rýma, únava a kašel obvykle si hned většina lidí sama naordinuje citrón do čaje. Jaký je vůbec účinek tohoto vitamínu a nachlazení, opravdu pomáhá?