Diskuse a názory

Diskuse s nejnovějšími příspěvky

Erekce Zdravím, řešil jste tu někdo problém se špatnou erekcí? co na to z těch všech přípravků doopravdy funguje? doporučíte mi prosím co na to koupit?
Špatná erekce Zdravím, máte někdo zkušenosti se špatnou erekcí? je mi 33 a v poslední době, tak cca půl roku mám problém. Poradíte mi jak ho diskrétně vyřešit? k doktorovi se mi zatím moc nechce....
Lepší erekce Zkoušel jste někdo prášky na podporu erekce? opravdu je něco, co doopravdy pomáhá? nebo jsou to všechno jen vyhozené peníze?
Alergie - senná rýma a co na to? Ahoj všem...Léto už je v plném proudu a mě zajímá, jak bojujete s alergii? Co se vám nejvíce osvědčilo?
Ucpaný nos Dobrý den, nastala pořádná zima a mě zase klasicky trápí ucpaný nos, stejně tak i mé děti..... Nemáte někdo zaručený recept na tento neduh?
Probiotika k ATB Dobrý večer, začala jsem brát antibiotika a chtěla bych si k nim koupit i probiotika, které se s nimi mají užívat. Doporučíte mi nějaké kvalitní? Bojím se, že mi v lékárně nebudou nabízet kvalitu, děkuji.
Detox organismu Dobrý večer, chtěla bych si udělat detox organismu a četla jsem, že je na to dobrý Ostropestřec, nemáte s ním zkušenost?
Problém s usínáním Dobrý večer, nemáte prosím tip na lepší usínání? Nějak se poslední dobou trápím a jsem celkově už hodně unavená.
Mast na klouby Jaké mazání na bolavé klouby je dle vašich zkušeností nejlepší?
Nový dům dřevostavba mebo zděnou? Dobrý den, chystáme se stavět, poradíte mi, jestli je lepší dřevostavba nebo zděná??