Diskuse a názory

Diskuse s nejnovějšími příspěvky

Šukací stroj Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jste si kupovala některá šukací stroj? kolik to stojí, a podle čeho si ho vybrat? na co bych se měla dívat?
Vlasy Dobrý den, holky kde si necháváte dělat vlasy? Nove jsem se přistěhovala do Prahy a tak sháním dobré kadeřnictví, případně kadeřníka? :)
Jak prodloužit vlasy Jakým způsobem je nejlepší si nechat prodloužit vlasy ? Vlasy už mám vybrané, ale přemýšlím nad spoji jestli jsou lepší ty kroužky nebo keratin ? Nemůže mi keratin nějak poničit vlasy ?
Erotický dárek k Vánocům? Dávala jste některá pro manžela nebo přítele k Vánocům erotický dárek?
Erotický masážní olej Dobrý den, nevíte náhodou někdo, kde bych sehnala masážní olej, který může přijít do styku i s pochvou?
Erotické hračky Ahoj. Chtěla bych koupit přítelovi nějakej napaditej dárek. Aby to oživilo naš vztah. Jen nevim přesně co koupit a kde. Tak když poradíte budu moc rada .
Hokej Zdravím, na zimu jsem synovi koupil z https://www.bauerhockey.cz/hrac-brusle brusle. Syna bruslení tak moc chytlo, že by se tomu rád začal věnovat nějak víc. Je mu 8, tak nevím jestli je na start hokejové kariéry už pozdě. Myslíte, že má nějakou šanci aby ho do družstva vzali ?
Kde udělat svatbu Ahojky holky :) Měla bych dotaz. Co si myslíte o svatbě v zahraničí? Ale myslím tím teď někdy… Ne v létě… Prostě podzimní svatba u moře. Měla jste to tak některá?
Svatba u moře Holky, ty co měly svatbu u moře... Doporučily byste tuhle svatbu? :)
Svatba Ahojky holky :) Ráda bych se vás zeptala... Jak a podle čeho jste plánovaly místo pro svatbu? Napadaly Vás třeba i nějaká netradiční místa? A pro jaké jste se nakonec rozhodly?