Diskuse a názory

Diskuse s nejnovějšími příspěvky

Eco clean - čistící přípravky Nemá je už někdo vyzkoušené ? Dívala jsem se na složení a jde o přírodní přípravky. Myslíte že  budou stejně účinné jako ty co obsahují chemii ? Mám strach aby za to nevyletěly peníze pryč a nic to nevyčistilo.
Kvalitní školní batoh (1. třída) Zdravím, jaký mají Vaše děti batohy do 1. třídy? Potřebuji koupit dceří, měl by být lehký a ergonomicky tvarovaný - aby nezatěžoval záda. Děkuji.
KRMIVO pro psy Dobrý den,máme doma fenku, která má citlivější zažívání, jaké krmivo byste doporučili? Zkoušeli jsme více značek granulí, převážně tedy ze supermarketů, ale s žádnými jsme zatím nebyli zcela spokojeni.  Ráda bych šla už na jistotu, tak pokud máte někdo ...
Brit krmivo Krmíte pejsky krmivem od Britu? Jsou fakt kvalitní?
Psí krmivo Jaké kupujete krmivo pro psa? poradíte mi prosím, jaké by mělo mít složení pro staršího psa?
Nespavost Jak vyřešit problémy s nespavostí? poradíte mi?
Doplňky stravy Ahoj chci se zeptat zda berete nějaké doplňky stravy a jaké, případně kde kupujete?
Dětský nábytek Mohla bych poprosit o inspiraci, kde sehnat pěkný dětský nábytek jako skříně, komody a přebalovací pultík ?
Vybavení do kuchyně Kde kupujete drobné vybavení do kuchyně jako jsou váhy apod ?
Sexuální překvapení Dámy je nám s manželem už skoro 40, a u manžela vidím, že už o mě nemá takový zájem, tak jako když se mnou začínal. Chtěla bych na tom nějak zapracovat. Dokážete mi poradit, jak na něj? co bych měla udělat, abych v něm zase probudila toho sexuchtivého ďábla?