E202 sorban draselný

2
před 7 lety Chloe

dlouho mi trvalo,než jsem přišla na to,z čeho mám červené vyrážky v dekoltu,nakrku,někdy obličeji.Vyjímečně to zmizelo a já jsem přemýšlela,co jsem tímpádem nejdla a zase co jsem snědla,když se mně to znovu udělalo......přišlo mně ,že je je to ze všeho,že nemůžu jíst nic.....a taky že jo. Ono je to totiž skoro uplně ve všem:((......tady lergické vyrážky ještě provází zažívací potíže( nafouknutí,větry,menší průjem či zácpa)......viděla jsem to u více lidí v okolí,že to mají,prot.už to poznám a když jsem se ptala,nevěděli z čeho to mají a také doktoři na nic nepřišli.Sama jsem na to také nepřišla,poradila mi to paní,která má stejný problém......jakmile jím potraviny,kdetato látka není,všechny potíže zmizí!!!!! je ale potřeba se vždycky podívat na složení,aby to tam nebylo......včera jsem si dala z nevědomosti kousek margotky vyjímečně a pohroma byla hotová

0
před 7 lety Danah

To mě mrzí. Stále jsem považovala sorbáty za menší zlo, protože vlastně přišel nahradit málo přijatelný benzoát nebo kyselinu benzoovou. To platí i v kosmetice.

0
před 7 lety Chloe

ještě jsem zapomněla doplnit E220,to mi dělá velké problémy.Hlavně do vína se to dává,takže musím brát víno od vinařů,točené,bez chemie......jakmile jsem tyto jedy vyloučila z potravy,vyrážky zmizely a cítím se fajn.

0
před 7 lety jitka1986

taky musim přispět....já nemůžu žádný potraviny,kde je nějaký éčko.o šunkách a párkách si můžu nechat jen zdát,protože je všude E249 nebo E250...a to pak kvetu.červený fleky pod očima,zarudlý tváře....čelo rudý...no je na mě nádhernej pohled:-(.....a nedávno jsem do jídla zapekla eidam 30%...a po obědě jsem zas cítila,jak mi pálí obličej....a za pár hodin jsem zas kvetla.pídila jsem,co jsem snědla tak hroznýho....až jsem přišla na to,že v tom eidamu bylo E160.takže kupuju už jen čistý potraviny.....bez Eček a 14 dní mam klid.

0
před 6 lety Miro

Ahojte :) veľký pozor na E249-250-251-252 ktore su v sunkach,udenom mäse atd.. Brojlerove maso som uz nejedol asi 7 mesiacov .. Idem otvorit pravú domácu špičkovú EkoFarmu lebo tento bordel co je tu ci osipane,kurata a vajíčka toto je cele zle !!!! A potom ze je rakovina hrubého čreva atd :((( a lieky nemôžu predsa zaberať ked jeme lieky ?!?! Ved antibiotiká su predsa v kuracom mäse !!!! A nielen tam .. A Jebnuty nakupujú na akciu !!!! Ne nadarmo sa vraví ze " sme to co jeme " .. A ja budem papat silnú kvalitu :) držte sa dobru chut 

0
před 6 lety

jj kyseliny v ečkách maj bejt pro lidi vitamíny ale ve skutečnosti je to prudký jed.
proti tomu je cyankáli neškodnej cukřík.

0
před 6 lety

jedy jsou ve všem počínaje jídlem a oblečením a pitím konče. Jediná voda co se dá pít je podzemní.
Ostatní povrchová voda je většinou všechna kontaminována.
Látky se vyrábí z modifikované bavlny dále pasty se dělaj z odpadu a tím si lidé maj čistit zuby.
farmaceutické západní firmy maj 3 krát předražené léky navíc s pochybným složením bohatým na kyseliny a rtut.

0
před 6 lety 123

asi nebudu nic jist leda moč

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 4


Přidat příspěvek