"Nové" Zeleninové těstoviny

0
před 6 lety Lucka

Víte prosím někdo více o tomto? "Konjac/glucomannan"?
Narazila jsem na to při bližším pohledu na "novinku" Zeleninových těstovin http://www.vianaturallis.cz/perfect-pasta/perfect-pasta/.
Původně mě to velmi zaujalo, samozřejmě jsem hned zjišťovala složení a toto by měl být nejspíš druh zeleniny(??), až tedy na to éčko... znáte to prosím někdo či jste už přímo zkoušel?

0
před 6 lety Pepuna

Ahoj Lucko, tyto nudle znám pod názvem Shirataki a mám je moc ráda. Prodávají se ve více tvarech, ale nejlepší jsou ty špagetové. Zkus se mrknout na zboží.cz, najdeš tam nejlepší cenu http://www.zbozi.cz/?q=shiratakiDávala jsem sem na stránky i recept: Nudle Shirataki s thajskou směsí http://www.zdraverecepty.cz/drubezi-maso/nudle-shirataki-s-thajskou-smesiShirataki se vyrábí ze sojových bobů (11%) a kořene Konnyaku, cože je zelenina pocházející z Asie.

0
před 6 lety Lucka

Pepu, moc děkuju za info, to je skvělé, tedy trochu mě štve to účko tam, není zrovna "nejnevinnější", nicméně i dle hodnocení zde o něm by ho tam mělo být tak nepatrně, že jednou to prostě "přehlédnu". Mám již práě koupené ty špagetové, tak se těším na ochutnání, ale rozhodně je neberu jako náhradu těstovin, protože co se kalorické hodnoty týče, tak mají absolutní minimum, takže je beru pouze ještě jako doplněk k hlavnímu chodu, myslím, že z tohodle by se normální člověk nenajedl,ani kdyby byl na nejpřísnější dietě:)) Ale moc děkuju za info!! Hned jsem moudřejší:)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 6


Přidat příspěvek