Coca-Cola v databázi Zdravé potraviny?

0
před 6 lety Vlado

Dobry den. Nepripada nekomu ze ctenaru nebo spravci tohoto serveru, ze se v seznamu "zdravych potravin" bezne objevuje Coca-cola, Redbull a podobne vyrobky?.... Ponekud to tento portal degraduje a skutecne zdrave vyrobky se v databazi jaksi ztraci...

0
před 6 lety ZdraváPotravina.cz

Dobrý den, naše databáze potravin zahrnuje všechny potraviny na českém trhu. Postupně provádíme jejich hodnocení dle našich kritérií, čímž se kvalitnější produkty odliší od méně kvalitních. Již nyní v rámci dané komodity (nápoje, cukrovinky, mléčné výrobky) se mezi prvními zobrazí potraviny, které získaly v hodnocení nejvyšší skóre.

-1
před 5 lety George Burian

Tento web by se nemel jmenovat ZDRAVA POTRAVINA, ale NEZDRAV POTRAVINA, alespon podle toho co presentuji za potraviny s logem. :-)

1
před 5 lety ZdraváPotravina.cz

Pokud byste se o naše sdružení zajímal více, tak zjistíte, že naše logo není "Zdravá potravina", ale "Čteme etikety za vás". A jeho hlavní myšlenka je propagace potravin bez zbytečných aditiv, se známým výrobcem a vysokým podílem hlavní složky. Neříkáme, že je potravina zdravá, ale zaměřujeme se zejména na její kvalitu. A to v rámci všech druhů potravin (maso, mléčné výrobky, cukrovinky, nápoje,...)

0
před 5 lety jaym77777

Když jsme u té Coca Coly, v databázi jsou uvedeny údaje z lahve koupené v Německu, ale carovy kód z české láhve. V české lahvi není cukr, ale glukozo-fruktozovy sirup a navíc má vyšší energetickou hodnotu. Jak je toto možné?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 12


Přidat příspěvek