Hodnocení potravin

0
před 7 lety

Dobrý den, nemohu nikde v nápovědě najít jak změnit třeba již ohodnocenou potravinu. Párkrát se mi stalo, že jsem se překlikla nebo jsem dle obalu hodnotila potravinu (hvězdičky) a potom jsem si přečetla, že je to třeba banánová příchuť namísto vanilkové. :( Ještě se tu moc dobře neorientuji, ale nikde jsem to nemohla najít. 

0
před 7 lety Frodik

+Petrásek Hodnocení u potraviny bohužel změnit, jak jednou ohodnotíte, tak se zatím změnit nedá. Jen přidat další, kde uvedete, že to předchozí neplatí a správci to opraví :-) Není to ideální, ale vždy je co zlepšovat :-)

0
před 6 lety

Nedávno jsem zaznamenala reklamu na aplikace ke zdravé potravině. Byla jsem zklamaná. Proč patříte mezi ty, kteří nepočítají s Windows phone!?  :o(

Po delší době jsem se přihlásila na svůj profil. Chtěla jsem změnit některé mé oblíbené potraviny, třebaže už jsem objevila lepší.. apod. Z portálu lidičky mne to přesměruje na web http://www.zdravapotravina.cz/ kde funkce hodnocení apod nejsou. Plánujete modernizaci lidiček nebo již nebude možné hodnotit potraviny? 

0
před 6 lety ZdraváPotravina.cz

Dobrý den. Pro rozšíření aplikace na Windows phone prozatím nemáme dostatek prostředků...

V nejbližší době zprovozníme možnost přidání komentářů k potravinám. Hodnocení již nebude obnoveno z toho důvodu, že hodnocení provádí náš tým na základě objektivních kritérií a potravinám jsou takto přiřazeny body, které slouží k přehledné orientaci spotřebitelů v kvalitních potravinách. Ovšem pokud by byl z Vaší strany zájem, můžeme zprovoznit přidání potravin k oblíbeným.

0
před 6 lety sharunka03

Já bych se teda chtěla zeptat ještě na něco. Když najedu na seznam potravin a dám si třeba oddělení čaje (prostě něčeho,čeho je hodně druhů) tak dole si můžu klikat šipkama na další stránky (doprava,doleva) např. s těma čajema. Nemohli byste prosím udělat,jako minule, ty jednotlivé stránky,na čísla? Takhle,když se dostanu třeba na desátou stránku a chci na první,tak musím desetkrát kliknout na šipku doleva a přitom by stačilo najet na stránku č.1 a už budu,kde chci být.

0
před 6 lety ZdraváPotravina.cz

Dobrý den. Ano, číslování jednotlivých stránek v brzké době znovu obnovíme. 

0
před 6 lety sharunka03

Díky moc :-)

0
před 6 lety akleda26

Dobrý den...Jsem nováček ve zdravém stravování...Chci se zeotat ,co znamenají ty čísla u potravin? Kolik lidí je ohodnotili?

0
před 6 lety sharunka03

Stejně mi přijde,že ta úprava stránek není o nic lepší. Je to nepřehledné,hodnocení uživatelů,je stejným písmem,barvou a tloušťkou jako ostatní věci a je to tím pádem vše nepřehledné. Když někdo hodnotí nějakou potravinu,která má třeba nějakou náplň,je zase stejně barevné,jako to ostatní. A na úvodní stránce,je též nepřehledné to,když už někdo něco hodnotí,nebo přidá recept atd. je to vše v jedné tabulce vše stejně a malým písmem,takže zase hledám podrobně a pomalu, co z toho seznamu událostí je přidání receptu nebo nový příspěvek v diskuzi. Jo a u toho hodnocení,myslela jsem i to bylo přehlednější ty hvězdičky,než teď ty čísla.

0
před 6 lety ZdraváPotravina.cz

+akleda26Dobrý den. Číslo u potraviny znamená celkové skóre hodnocení podle našich kritérií (viz níže). Dole po potravinou vidíte tabulku, kde jsou rozepsané jednotlivé body hodnocení čili za co dostala kladné nebo záporné body. Potraviny hodnotí členové našeho týmu. 

0
před 6 lety ZdraváPotravina.cz

+sharunka03Naším hlavním záměrem byla především modernizace vzhledu a současně zachování těch nejdůležitějších funkcí. V některých případech lze toto dohromady těžko skloubit.
Děkujeme za Vaše připomínky; na webech budeme neustále pracovat tak, aby byly pro naše uživatele z hlediska používání co nejpříjemnější. 

0
před 6 lety sharunka03

Aha,mě teda přišlo,že to tu hodnotí uživatelé těchto stránek,jen je to zase černým písmem psané,jako jakýkoliv tady text tady na stránkách. To se omlouvám,nevěděla jsem,že od vás mají také přezdívky, jako betynka atd. Vím,jak jsou ta čísla hodnocení myšlena,ale hvězdičky byly přehlednější.

0
před 6 lety ZdraváPotravina.cz

Nene, to jste pochopila správně. V sekci "komentáře" přidávají své hodnocení sami uživatelé např. podle toho, jak jim potravina chutnala. Ale hodnocení přímo u potraviny (číslo v barevném rámečku) se týká hodnocení Zdravé potraviny tedy našeho týmu podle jednotlivých kritériích, která vidíte rozepsaná v tabulce "podrobná hodnocení".

0
před 6 lety sharunka03

Jo,takhle,tak děkuji,za upřesnění. :-)
A tak se můžu ještě zeptat na něco? Když vy hodnotíte,tak v té tabulce,to by měla ta potravina mít kolik bodů,když bude bez chyby? Já,jen abych měla představu.

0
před 6 lety akleda26

Děkuji...Na tenhle dotaz bych se neptala ale zjistila jsem,že toto podrobné hodnocení se nezobrazuje v mobilní aplikaci,což je škoda...Plánujete to sem zařadit?

0
před 6 lety ZdraváPotravina.cz

+sharunka03Aby potravina získala logo Zdravé potraviny, musí mít minimálně 20 bodů. ;)

0
před 6 lety ZdraváPotravina.cz

+akleda26Pro renovaci mobilní aplikace nemáme prozatím dostatek prostředků, bohužel. Číselné skóre se ovšem u potravin zobrazuje a pro zjištění podrobného hodnocení u konkrétní potraviny lze přejít přímo jejím zobrazením na webu. 

0
před 6 lety sharunka03

ZdraváPotravina.cz: díky za vysvětlení :-)

0
před 6 lety akleda26

Tak snad někdy...I tak Vám moc děkuji za tuhle aplikaci,moc mi pomáhá a určitě nejenom mně...Opravdu díky!

0
před 6 lety ZdraváPotravina.cz

Děkujeme za podporu, velmi si jí vážíme! ;)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 1


Přidat příspěvek