Nákupní lístky

0
před 7 lety jana-sed

Chtěla bych se zeptat, kde v aplikaci si mohu vytvořit nákupní lístek, prošla jsem už všechny odkazy a nikde nic. Taky mi bylo řečeno, že se dají synchronizovat nákupní lístky s Nurtiatlas v mobilu. 

0
před 7 lety Frodik

+jana-sed Když budete na webu přihlášená a půjdete do svého profilu (kliknete na svoje jméno vpravo nahoře), tak uvidíte několik modrých tlačítek. Jedno z nich jsou právě nákupní lístky. Ty jsou automaticky synchronizované s aplikací Nutriatlas (pokud i v ní zadáte své přihlašovací údaje). Takže změny provedené na webu se hned projevují i v aplikaci a naopak.

0
před 7 lety jana-sed

Prosim jeste o radu, mam Nutriatlas v mobilu, v nem mam vytvorene Nakupni listky ale zatim nikde nevidim, ze by se mi synchronizovali s webem. Zalozila jsem si nakupni listky i na webu ale nikde nevidim jejich nazvy a jak bych mohla mezi 2ma listky rychle prepinat. :-)

0
před 7 lety Frodik

+jana-sed A máte v Nutriatlasu zadané přihlašovací údaje stejné jako na webu ? 

0
před 7 lety jana-sed

Ano to mam

0
před 7 lety jana-sed

ale mam starsi verzi Nutriatlasu, mam obavu z aktualizace kvuli pameti meho telefonu a take nevim jestli bych pak nasla svuj vytvoreny Nakupni listek i v aktualizivane verzi.

0
před 7 lety Frodik

+jana-sedAha, tak to bude ono, bohužel stará verze Nutriatlasu už není podporovaná. Je to dáno technickými důvody. Nový Nutriatlas by vám ale měl fungovat spolehlivě i na starším telefonu. Vyzkoušejte ho, umí toho mnohem víc..

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 7


Přidat příspěvek