Poraďte nám - Zdravá potravina není eshop

0
před 9 lety ZdraváPotravina.cz

Hezký den všem, chtěli bychom vás poprosit o radu nebo nápad. S tím jak se stále zvyšuje návštěvnost našich webových stránek ZdravaPotravina.cz, se také čas od času (několikrát do týdne) objeví i dotaz od návštěvníků, kde si mohou potraviny, které zde vidí, objednat.
Poraďte nám, jak byste upravili nebo vylepšili naše stránky tak, aby na první pohled pro návštěvníka, který je zde poprvé bylo o mnoho jasnější, že se jedná o databázi potravin a informace o nich a není to žádný eshop. Je to trochu frustrující, stále odpovídat na tyto podobné dotazy a je to známkou toho, že by bylo potřeba web poupravit, aby byl na první pohled jasnější jeho účel.
Budeme rádi za každý váš komentář, nebojte se být kritičtí, ale také konstruktivní :-)

0
před 9 lety slavekskeeve

Web je pěkný, ale takový celkově "zašitý"- podle mého skromného názoru by z toho šlo udělat něco málo jako heureka (na jidlo). Hodnocení, diskuse apod. Dále by nebylo špatné seřazení potravin podle např. nutričních hodnot, hodnocení uživatelů, podle typu éček, ceny.. možná by úvodní stránka zasloužila více zviditelnění.. vypadá to jak stránka na hračky, i když mně se to líbí.. zkraje to působí trošičku zmateně a pokud se do toho někomu nechce, tak radši odejde..jinak díky za nápad, stránky.. bylo to potřeba.. jen dál..

0
před 9 lety Lucka

Jen mě napadlo, něco jako výrazný odkaz na opravdový e-shop potravin (kupříkladu když by to bylo možné třeba s Vašimi sponzor, jež dodávají zboží za soutěže, třeba i jako malé poděkování, když by se uživatel rovnou dostal na jejich web a tedy skutečný e-shop).
Nevím, jestli to je možné, ale je to jen takový nápad, samozřejmě chápu, že neustálé odpovídání "eshopákům" asi nikoho dlouho nebaví:-)

0
před 9 lety 6sense

Co třeba přidat k hodnocení potraviny ještě stručně kde a za kolik to koupil. Tím by se další návštěvník dozvěděl nějaký typy kde koupit a cca cenovou hladinu.

0
před 9 lety karča

Já jen pořád nějak nerozumím tomu seznamu potravin, proč není u všech uvedeno to skóre škodlivosti. Taky jsem si nejdříve myslela, že se sem vkládají jenom zdravé potraviny, ne všechny.

0
0
před 9 lety vercounek

no tak to je pěkné tedy, taky mi vrtalo hlavou, proč někde nejsou ty číslíčka vyobrazeny. To sou výrobci tak neuvěřitelně drzý, že ještě hrozí, když uvedete, že sou jejich výrobky jedovatý? No jen tak dál fakt

0
před 9 lety Lucka

Napadla mě jedna věc, v rámci vašich kurzů vaření - co třeba vyzkoušet tam alespoň některé recepty zde z databáze? Myslím, že je tu spousta výborných receptíků od návštěvníků a sama jsem jich už spoustu vyzkoušela.
Potom třeba můžete i zvěřejnit fotografie podařených výtvorů:-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 6


Přidat příspěvek