bio jogurt OLMA natur

0
před 8 lety pzizala@

Můžete mi prosím, někdo vysvětlit, jak může BIO jogurt obsahovat sušené mléko. Vždycky jsem myslel , že BIO kvalita je kvalita která si neliší s původním způsobem výroby, pokud ano, tak pouze tím, že se mléko nesváží v konvích, ale cisternou atd. Způsob výroby by pak měl kopírovat tradiční výrobu. Tak do řiti, co tam dělá ten sušený paskvil.
Děkuji za odpověď.

0
před 8 lety Dita

A proč by nemohlo být v bio jogurtu sušené mléko? Bio neznamená že se výrobek vyrábí tradičním způsobem, nýbrž to, že suroviny v něm obsažené pocházejí z ekologického zemědělství. Tě nevím kolik z kolika procent musejí být suroviny v potraviny v bio kvalitě. Pozor taky můžete narazit na bio výrobky, které obsahuje aditiva.

0
před 8 lety Dita

Jééžiši to jsou čechyš věty, snad si to přelouskáte. Je tam hodně překlepů. Omlouvám se.

0
před 8 lety pzizala@

Také nevím kolik jahod muže být shnilých v bedýnce s jahodami, aby to byly stále ještě bio jahody i když s jahodami nemají nic společného.
Asi jetu něco shnilého v názvu BIO. Pokud byste tvrdila, že několik procent něčeho jiného v původním produktu je stále týž samý produkt, připadá mi to stejné, jako říkat o pracujícím cikánovi (prosím nechápat rasisticky) , že to je ten samý cikán jako ten který krade a chlastá a nepracuje.

0
před 8 lety pzizala@

Je to v té samé čechiš, snad to pochopíte.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 2


Přidat příspěvek