Český česnek

0
před 10 lety Eva

Prosím nevíte, kde se dá sehnat český česnek? přes internet nebo pardubický kraj, chrudimsko a domácí vajíčka.

0
před 10 lety Markéta

Někdo nabízí na www.aukro.cz

0
před 10 lety gulag

česnek na icesnek.cz

0
před 10 lety Eva

Moc děkuji za odkazy, na icesneku jsem už napsala jedné paní, tak snad se ozve co nejdříve. Kdyby jste někdo věděl ještě o domácích vajíčkách, prosím sem s tím. Díky moc.

0
před 10 lety Markéta

Evo, jsem taky z Chrudimska, sem tam někdo prodává. Od kud jste?

0
před 10 lety nezávislý hygienik

Nemohu nikde sehnat český česnek, a pokud ho někde uvím stojí 1 kg 179,--Kč,eškerý zdravotní dozor nad řetězci byl prodán již v roce 2003,nejemnom, že jako stát jsme si prodali věškerý zdravotní dozor, nad řetězci,nikdo neodebere například jogurty na mikrobiolog. dozor, a ve finále pan ministr Fuksa, prohlási, že maso obsahující dioxiny je snědeno. Promiňte, že odbočuji - on se nesnaží už nikdo provést solidní rozbor pitné vody v republice, Liberecká vodárna, z velké části vlastněna Veoliou, stíní rozbory pitné vody. To by rázem museli více odkalovat vodojemy, odželezňovat.
Stát šetří na nepravém místě, protože velké procento lidí si nelečí nachlazení, chřipku, nebo anginu !! Protože to lidem nikdo nezaplatí !!!
Navíc kupovat naprosto šílené potahované léky na revmatizmus,předeúsané na chřipku, m,i přijde jako lumpárna na nemocném.,když by se měl člověk vyležet a vypotit. Je to z hlediska zdravotníků taková zrada elit !!! Je to divadlo na lidi !orgánů, taková zrada elit. jenom kolik pokladních pracuje s horečkou. Dále jako lumpárnu pokládáme, že supermarket Kaufland v Pavlovicích neopravil celou zimu, neschůdné přístupové schodiště, neprovádí úklid kolem prodejní haly, a neprovádí deratizaci.

0
před 10 lety Eva

Markétko děkuji za ochotu a pomoc, jste moc hodná, já jsem se pozeptala známých a zítra mi přiveze do práce od jedné paní vajíčka kamarádka. Já mám štěstí, že mám vajíčka od rodičů, jen teď mají období kdy nenesou. Vajíčka bych v krámě nikdy nekoupila, to raději žádné, než tyto.

0
před 10 lety Karel

oopravdu je veliká ,že naši politicxi nechali zničit naše zemědělství , které zároveń chrání naši hezkou českou krajinu lépe než někteří "ochránci přírody". Nejlépe přírodě vždy rozuměli zemědělci a vpoznali co krajina a pole a její živočicjhové potřebují

0
před 9 lety btgreen

Karle, doufám, že slovem zničit nemyslíte rozbití JZD. Většina je transformovaná na a.s. a pozemky má v nájmu, kolikrát bez platných smluv a tak neplatí nájem, ale bere na ně dotace.
Uznávám, že osevní postup je negativně ovlivněn politikou. Chybí cukrová řepa, těžko něčím nahraditelná. Jedno pozitivum na českém zemědělství vidím, a to nižší procento dotací, tím musí zemědělci víc šetřit a používají méně "cidů" herbi, pesti, insecti...

0
před 9 lety Jitka

Chtěla jsem objednat česnek na www.ceskydomacicesnek.cz. Jenže objednávky přijímaly až v červnu.Tak jsem čekala.A najednou mají na stránkách napsáno, že česnek je vyprodaný. Psala jsem jim, jak je to možné. Prý ho objednali nedočkavci.Toto jednání mi nepřipadá fér.Když objednávky nepřijímají, tak je nemají přijímat od nikoho. Asi nejsem dost zajímavý zákazník, když si objednám jen pár kilo.

0
před 9 lety Sla

Karle,opravdu tomu naši zemědělci "rozumí"a "chrání,proto také všude sadí řepku.Ach joo!

0
před 9 lety telela

Dobrý den, český česnek jsem v sobotu sehnala na farmářských trzích v Ostravě. Ostatně na farmářských trzích se dá sehnat spousta fajn zeleniny, všechno české, spoustu biozeleniny, domácí uzeniny a sýry.

0
před 9 lety Pepi

Mám dobré zkušenosti s touto farmou http://nestrikana.zelenina.sweb.cz/

0
před 9 lety Lucka

Neslyšely jste někdo o černém česneku? Já jsem jen ve zkratce našla toto: "Aby česnek dostal černou podobu, je podroben po dobu měsíce fermentačnímu procesu ve vysoké teplotě. Jeho chuť je pak sladší a nezanechává štiplavou chuť v puse, jako běžný česnek.
Obsahuje také dvakrát tolik antioxidantů a má vysokou úroveň S-Ally cysteinu, což je přírodní látka, která prokazatelně pomáhá prevenci rakoviny".

Netušíte, zda se dá takový sehnat i u nás?:)

0
před 9 lety 6sense

Podle mě je prostě nejlepší medvědí česnek, který je několikanásobně léčivější než klasický český paličák.

0
před 9 lety Lucka

Medvědí jsem také ještě neměla:-( Snad vyzkouším;-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 7


Přidat příspěvek