Čokoláda - snad závislost

0
před 11 lety Novacka

Jsem velký jedlík čokolády a proto by mě zajímalo zda také na ní ujíždíte. Nejvíce mi chutnají hořké čokolády s 80% kakaem. Čokolády mléčné milky a podobně moc nemusím. Jak máme doma hořkou čokoládu sním jí celou během chvíle a nejde to zastavit. Jsem jak kuřák, ale závislý na čokoládě. Máte podobný problém? Která Vám nejvíce chutná?

0
před 11 lety mamina

mě chutnají spíše tyčinky, bounty, banánky, deli,...

0
před 11 lety Tweetka

jedině čokolády od "Fartrade",

0
před 10 lety Uriel

To se mi stává běžně a horší je to, že já miluju tu Milku. Hrozně mi chutná.Raději u ní nečtu složení...
Ale tahle závislost se dá snadno stopnout :D

0
před 10 lety irena

Já čokoládu doslova miluju, a nedokáži si bez ní představit den. Nejvíc mi chutná pečeť.

0
před 10 lety Markéta

Čokoládu a čokoládové dobroty, jako jsou čokoládové nanuky, kakaový pribináček, termix, sušenky moc nemusím. Raději vanilkové příchutě a čokoláda jen bílá a to výjimečně.

0
před 10 lety Jirka

Studentská pečeť, ale dneska z ledničky v 36 °C by nevydržela.

0
před 10 lety Vlasta

Zdravím všechny příznivce čokolády, já jdu po čokoládě jak dravá zvěř po své kořisti. Jsem blázen do čokolády a ani nechci vědět, kolik jí sním za měsíc. Pokud by měl někdo mínění, že jsem tlustá, tak naopak, sama to nechápu.

0
před 10 lety Tomáš

Přiznivci čokolády se mají na co těšit, jestli podraží kvůli jednomu vychytrálkovi, který zkoupil téměř veškeré kakao na burze. I když těch polských čokolád se to dotknout nemusí, ty chutnají jak plast a vůbec se nerozpouštějí na jazyku, jako ty naše čokolády.

0
před 10 lety Pavel

Tomas: to protoze ty polsky cokolady nejsou z kakaa :-) vyrabej to z ropnejch produktu, ktery vznikaj jako odpad pri vyrobe plastu... no prinejmensim to tak aspon chutna :-))

0
před 10 lety Tomáš

Tak to bude ono, ta chuť doopravdy připomíná plast. Polské čokolády nekupuji, jen jsem jednou na velikonoce vykoledoval jednoho zajíčka, bylo to poprvé co jsem něco tak hnusného jedl. Raději si připlatit.

0
před 10 lety viki

Já jsem také ulítlá na čokoládu mám ráda Bounty, Milku,Tofife, Rafaelo...bonboniéry :)

0
před 3 roky Milena

Holkyyy, znáte některá čokoládu mountain gorilla? Dostala jsem od nich balíček, kde byla kvalitní 80% čokoláda a káva :) A teeeda, mnam mnam mnam :) http://www.mountain-gorilla.cz/ Za ochutnání stoí jak káva, tak čokoláda :)

0
před 3 roky Naďa

Mileno, koukala jsem na web a ty jo, koupí se přispívá na gorily, jo? :)

0
před 3 roky Milena

Ahoj Naďo, ano přesně tak to je. Koupí kávy mountain gorilla přispíváš na záchranu ohrožených goril. Krásná myšlenka, že? No a navíc, koupí získáě velmi lahodnou kávu.

0
před 3 roky Pepik1122

Holky já mám rád kvalitu. Sice je to bez goril, ale SCHWARZE HERREN HOŘKÁ ČOKOLÁDA je jako od Kinkonga. Sehnal jsem ji na https://www.malechas.cz/cokolady/schwarze-herren-horka-cokolada-60-kakaa--100g/ , ale asi ji mají i někde jinde. Fakt pochoutka.

0
před 3 roky Slunew

Děkujeme těm, co nám - FÉR potravině - už přispěli. Bohužel na HITHITu buď vyberete celou částku, nebo se peníze vrací. Prosím, rádi bychom aby se to povedlo a my mohli rozšířit počet ohodnocených potravin v databázi. Vždyť aplikace je zdarma pro kohokoli, takže pomůžete nejen finančně nám, ale i sobě a ostatním aby byl lepší a větší nástroj při výběru potravin. Jestli vám není jedno, co jíte, chtěli byste mít přehled o tom, co všechno s kterou potravinou sníte navíc, tedy to, co tam vážně nechcete, zapojte se. Díky Tým FÉR potraviny (provozovatel i lidiček) https://www.hithit.com/cs/project/4794/s-fer-potravinou-vis-co-skutecne-jis

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 10


Přidat příspěvek