Čokoláda z Polska

0
před 10 lety Dita

Fujj. Dneska jsem si koupila čokoládu, koumu složení, ale ne původ. Obarvenej neztuženej rostlinej tuk, s čokoládou to nemá nic společného, na jazyku se vůbec nerozpouští. Jak to vůbec můžou nazvat čokoládou, takovej hnus umělej.

0
před 10 lety klara.jaburkova@

NJN poláci,od nich se taky nic jiného očekávat nedá:(

0
před 10 lety Uriel

Kolik to ta čokoláda stála? :-D

0
před 10 lety 6sense

Otázkou zůstává jestli to vyrábí jen pro čechy (pro tenhle hnusnej kapitalismus), nebo jí kupují ve velké míře i v polsku, nebo jestli na ní taky nadávají když jí vidí v řetězcích... :D

Každopádně bych tam jel na několik týdnů pařit... hudbu na pařbách si tam hrajou dokonalou, narozdíl od čechů, který si nechávají vnutit americký styl i na to jak má vypadat hudba...

Nerad vidím obecné nadávky na poláky... protože v čechách mění většinu farem na turistický střediska (je to vidět na krkonošsku, oproti šumavě, ale už to začíná i na šumavě), protože se jim to v tomhle hnusnym kapitalismu vyplatí a zachvíly bude polsko živit celý EU, proto všude začíná být made in EU. A podle dokumentů o EU bych typl, že za pár let se i Polsko změní a i mléčný produkty se budou dovážet z oblasti daleko za hranicema EU...
Nebo naberou nějakou další okrajovou zemi, aby vstoupila do EU a pod označením Made in EU vám to servírovala na stůl ;)

Jen doufám, že má nostradámus pravdu a tyhle roky bude ta 3. světová...

0
před 10 lety Jirka

Byl jsem kdysi ve Španělsku, ani by je nenapadlo jíst takovou zeleninu kterou nám posílají do Kauflandu.

0
před 10 lety Dita

Popravdě nevím kolik stála, ale zjevně asi moc ne. No, dostala jsem lekci a musím si dát příště pozor, sice jsem ji s odporem zbaštila, ale příště už fakt ne. Jsem zvyklá na čokolády se 70-80% kakaa a to je teprv mňamka. A na čokoládu si moc potrpím, nemusím sušenky a jiné sladkosti, ale čokoládka musí být fakt čokoládka.
Zeleninu jsem z hyper super přestala kupovat už dávno. To nelze nazvat zelenina. Naštěstí u nás je kamenná zelenina a tam se snaží majitel nabízet zeleninu z Moravy nebo z Čech. Jen zázvor je z Číny a citrusy jsou dovezené (jinak to ani nelze). Když má český česnek, tak je hned pryč.

0
před 10 lety venca

Čoveče Dito bacha na zuby dyž tam máte tu kamenitou zeleninu!

0
před 10 lety Radka

Mě potraviny z Polska nechutnají, možná jsou cenově příznivé, ale odpovídá tomu i kvalita a následně chuť. Dávám si už pozor, abych omylem nekoupila něco co se nebude moc požívat.

0
před 10 lety Martin

Co se týče složení potravin na polských uzeninách, překvapil mě obsah masa kolem 60 až 70% a ani éčka se neobjevovali ve větší míře. Já jsem byl s nákupem uzenin v polsku spokojen. Jen těžko říct, zda je na popise pravdivý údaj. Já si to těžko sám ověřím :)

0
před 10 lety Katka

K polským potravinám nemám důvěru a k čínským už vůbec ne. Nekupuji např. fazole, které jsou sice u nás zabalené,ale původem z Číny. Takových afér co už bylo, nechci se nechat otrávit. Teď naposledy to byl sušený ananas s vysokým obsahem syřičitanu. To si můžou nechat.

Ještě k těm Polákům, proti nim celkem nic nemám, ale překvapuje mě, kolik poláků ani neumí psát, natož se podepsat. Pracuji na místě, kde je téměř denně vídám a vysvětlit jim , aby do kolonky datum napsali dnešní datum je nadlidský výkon.

0
před 9 lety zdravastrava

Vsetko co je z polska je na h*vno.
Cokolada nejedla, ani dezerty za 20eur+ nechutia dobre. Maso vodove a bez chuti, vajicka male a priznam sa, ze by som sa ich neodvazil kupit pre seba alebo svoju rodinu.
Ak je vase priorita zdrava strava, kupujte potraviny od rakuskych, svajciarskych a nemeckych vyrobcov, chybu nespravite ani kupou vyrobku zo slovenska ci ceska..

0
před 9 lety vojtano

Chyba není v Polácích, ale v obchodní politice řetězců, bohužel i některých našich rádobyzelinářů a především v nás! No přece jsme to MY, kdo každý den naplní nejhustší evropskou síť hyper supermarketů na počet obyvatel! Tak proč by to v Polsku zemědělci vyhazovali do kompostu, když to od nich někdo ve velkém vykoupí a doveze Čechům, který ve slevě "spasou" všechno? Sorry, jsme to my spotřebitelé, kdo zde umožnil velkokapacitní výprodej s....k Evropy, který vytlačil slušné potraviny ze standardní prodejní sítě.

0
před 7 lety Fola

Chyba je v Polácích už dlouho let.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 10


Přidat příspěvek