Corny tyčinky - zejména oříšková

0
před 8 lety Irča

To si myslíte o corny tyčinkách, jsou zdravé. Jaký je váš názor na oříškovou. Momentálně jsou tyto tyčinky v akci za dobrou cenu, tak si říkám, zda-li koupit či ne.

0
před 8 lety Blond56ka

doma dělám výborné keksy,jsou hrozně rychlé a moc dobré, málo kdy vydrží vychladnout. 100g másla, lžíce medu, lžíce sody, 50 g krystalu, 85g ovesných vloček, 85gkokosu,100g hl.mouky.V kastrůlku rozpustíte máslo s medem,sodu smícháte s trochou vody, přidáte.pak všechno sypké smícháte s tím ostatních. Uděláte takové bobečky na plechu, daleko od sebe, peče se to asi 5 min. do hněda. Jednou jsem místo cukru zkoušela dát více medu, ale nebyly dobré, podle chuti můžete přidat kde co, kousky čokolády, oříšky, sušené ovoce...

0
před 8 lety Jitka

Myslím si, že je lepší si udělat domácí tyčinky :))..Je to uplně jenoduché a márte jistotu, že je to opravdu zdravé :))
Například tady ty (ani ne 10minut příprava, šup s tím do trouby a je to :))
http://www.zdraverecepty.cz/predkrmy-a-chutovky/domaci-musli-susenky-y

0
před 8 lety Marcipánka

Dělám obdobné sušenky, jako tu máte uvedené a hodně rozinek a sušených švestech dodá na sladkosti, není pak třeba moc cukru.

0
před 8 lety Zdravá máma

Když jsem vypisovala corny sušenku do potravin, tak jsem se divila, co vše obsahuje. Taky bych radila, raději si udělat své domácí:-)))
http://www.chemievjidle.cz/musli-tycinky/corny-big-dark-chocolate

0
před 8 lety Irča

Já měla na mysli tu oříškovou, nemám ráda na musli tyčinkách polevy a ta oříšková je bez éček a i chutově je velmi dobrá i s kousky oříšků. Jednou za čas si myslím, že to není tak špatné. Jelikož jsem sama, tak by se mi asi nevyplatilo si je péci, brzy by se mě asi přejedly. Ale děkuji za typy. Spíše jsem chtěla poradit nějaké ty zdravější varianty, co se dají koupit.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 8


Přidat příspěvek