Dávám dětem uzeniny - jsem špatná máma?

0
před 4 roky Alča

Byla u mě dnes kamarádka a sprdla mě za to, že dávám našemu malému (3 r) uzeniny :(. Jak to děláte vy, jsem fakt tak špatná máma? Náš malý miluje párky, šunky apod. Je prostě masovej.

0
před 4 roky Iveta

No upřímně já bych se uzeninám u prcků takys píše vyhla..... jako dát občas asi jo ale ne deně.

0
před 4 roky Alča

Bu´d v pohodě Alčo, my sme taky masová rodina :D pokud vybíráš kvalitní uzeniny a jinak malý jí pestrou stravu, zeleninu a ovoce a tak, tak bych to nehrotila :)

0
před 4 roky Alča

Ahoj jmenovkyně :)))) Snažím se aby Péťa jedl vyváženou stravu. Zeleninu mi moc nechce syrovou, ale mixované zeleninovépolívky má rád. Taky ovoce, tvaroh s ovocem apod. Ale musí mít prostě to maso. Kupuju párky a šunky u Chodury, myslím, že jsou kvalitní a nám doma moc chutnají. Každý den uzeniny nemá, spíš tak 4x týdně cca. Jako fakt mě to dostalo ta kámoška :( Oni jsou vegani, takže tu stravu mají fakt přísnou, to bychom my doma nezvládli.

0
před 4 roky Alča

Jasně to jsou takové ty sluníčkářky, co by každému cpaly nejradši jetel a zrní :D Myslím, že strava tvého prcka je dobrá, u nás jedeme v podobném režimu. A Choduru taky občas koupím, složením i chuťově mají ty uzeninky fajné a o to jde :)

0
před 4 roky Nikola

Já taky dětem uzeniny občas dopřeju. Třeba kvalitní šunky mi přijdou v pohodě, když mají přes 90 % masa. Máme doma rádi třeba tu excelent od Chodury.

0
před 4 roky Engi

Nejsi špatná máma! Fakt mě štvou ty bio matky, co by dětem nedopřály ani kousek párku. Já jim kupuju ty nejkvalitnější. Chodura je fajn, třeba teď jsme třeba o víkendu grilovali chodurovy dětské párečky na gril a malému moc chutnaly. Ale samozřejmě všeho s mírou.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 12


Přidat příspěvek