gumovi medvidci

0
před 11 lety lenka

Docela by me zajimal nazor nejakeho odbornika na problematiku gumovych medvidku. Specialne co je pravdy na tvrzeni, ze jsou prospesne nasim kloubum? Ocividne obsahuji plno ecek, ale zajimalo by me, zda je vetsina z nich zdravi nebezpecna ci jejich nadmerna konzumace muze poskodit nase zdravi.

0
před 11 lety jana

Želatinové bonbóny obsahují aminokyseliny potřebné pro syntézu kolagenu. Z toho důvodu údajně mají pozitivní vliv na lidské klouby, šlachy, vlasy, nehty, kůži, cévy a vazivovou tkáň. Neobsahují cholesterol ani tuky. Pokud vím, tak obsahují barviva čistě přírodní - samozřejmě jak který výrobce, chce to sledovat na obalech..pro děti je to určitě zdravější než nějaký brumlík , mléčný řez apod.

0
před 10 lety Olda

Možná obsahují vitamíny, ovocné šťávy, aminokyseliny, ale zase nesmíte opomenout, že obsahují především velké množství cukru!

0
před 9 lety Lucia

Dělat si kvalitnější šlachy,klouby atd. tím způsobem že si do sebe dáte hmotu, roztomile tvarovanou, ale přesto pocházející z mrtvých zvířat, přesněji jatečních zbytků, a ještě přesnějí z částí, které si vlastně chcete zkvalitnit, to je docela barbarské :) Kdyby lidi jedli tak hodnotně, že by jim ty zdravé klouby atd. mohly samy narůst..bylo by to veselejší. :)

0
před 9 lety Lucia

Mám pocit, že za chvíli budou lidi požírat kravské mozky, aby doplnili zdevastované mozkové buňky.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 3


Přidat příspěvek