Imunell

0
před 8 lety Irča

Dobrý den, občas si koupím tento nápoj, někde jsem o něm četla - o jeho prospěšných účincích. Ale když jsem si nedávno přečetla jak je to s Actimelem,viz. diskuze Actimel, tak si říkám, jestli to opět není jen reklamní trik a vůbec tomu tak není. Co si myslíte vy o tomto drinku. Je dobrý, ale na můj vkus by mohl být méně sladký,budu ráda za názory.

0
před 8 lety Lucka

Je to jen "actimel" převlečen do názvu "imunell"...

0
před 8 lety Zdena

A jaké by měl mít prospěšné účinky?

0
před 8 lety Irča

No, psali, na imunitu, zažívání, atd.... Takže zase jen tahání za nos. Kdybyste věděli o nějakém dobrém probiotickém drinku,budu ráda za nápady. Všude toho nabízejí a jak se v tom člověk má vyznat.

0
před 8 lety Dita

Nemyslím si, že by úplně lhali, jelikož tyto probiotické drinky obsahují bakterie podporující střevní mikloflóru a tím i částečně imunitní systém. Vím, že mi tyto drinky pomohli, když jsem trpěla v minulosti zácpou, než jsem přišla na skutečný důvod problému, čili ve střevě nějaký účinek plnili.

0
před 8 lety Lucka

Já myslím, že jako všechny probio výrobky mají určitě nějaký pozotivní účinek na zažívání, ale stejně tak jako třeba dobrý jogurt, kefír, zákys...a podle mě se dá pořídit spoustu obdobného zboží s takovým účinkem za mnohem přijatelnější cenu, než platit značkám za "actimel" či "imunell"...
Nejlepší probio bombou na zažívání je stejně domácí kefír:) a nestojí mě víc než cena za samotné mléko:)

0
před 8 lety Irča

Děkuji, je pravdou, že obyčejný kefír, možná bude stejně tak dobrý a mít stejné pozitivní účinky jako tyto drahé a částečně i přeslazené výrobky, které mají hlavně lákavý obal a reklamu, a pro tak přitahují člověka.

0
před 8 lety Danah

Asi byste měli vědět, že probiotické bakterie se kultivují z fekálií úplně zdravého člověka. Pak si snad radši koupíte B-komplex.

0
před 8 lety Lucka

Danah a teď s chutí na probio výrobky :D

0
před 8 lety Irča

Měla bych ještě jeden dotaz, já v létě stále piji bílý jogurtový nápoj nebo podmáslí či kefír, mám na to chuť denně, ale teď v zimě mám spíše chuť na sladkou variantu, jenže jsem podle složení zjistila, že téměř všechny obsahují nějaké škroby nebo zahušťovadla nebo éčka. Akorát ten imunell a actimel ne. Jenže mi příjdou moc přeslazené a také drahé. Jak se říká, čím menší balení, tím větší cena, a také tam člověk platí akorát z části za pěkný obal a reklamu. Nevěděli byste někdo o nějakém sladkém probio nápoji, za přiměřenou cenu a ne tak přeslazeném, se kterým máte sami dobro zkušenost. Díky za případné tipy.

0
před 8 lety Lucka

Chce to jako u všeho jen hledat, určitě vám ale může pomoct tady databáze, kde máte napsané i složení, tam snad vyberete.

0
před 6 lety Vlaďka

Dobrý den tak já mám takový problém, že mléčné výrobky mě dost prohání, takže toto určitě není způsob jak u mě posílit imunitu. Fakt zodpovědně baštím vše ostatní co může posilovat imunitu, ovoce a zeleninu jím skoro po kilech v sezoně kupuji jen u našich soukromých dodavatelů. Jen přes zmu občas v obchodáku. Aktimel jsem skoušela prostě má ten stejný učinek, takže nevím jak jinak posílit imunitu. Už si říkám že snad půjdu do lékárny pro nějaký vitamíny. Jenže jaký ty sra.... co dávají v reklamách v tv fakt kupovat nechci!!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 10


Přidat příspěvek