jak jste spokojeni s kvalitou potravin

0
před 8 lety Radim

Dobrý den. Jak jste spokojeni s kvalitou potravin v obchodních řetězcích. Uvítali by jste prodejnu s ryze českými potravinami od prvovýrobců v Praze. Kde by podle vás měla být?

0
před 8 lety Jitka

Uvítala bych rozhodně prodejnu s kvalitními potravinami. Jenže pokud by byla jen ve větších městech, tak by mi to bylo stejně prd platný. V menších městech není ani bioprodejna a na vesnicích to funguje tak, že si tam Vietnamci otevřou krámek, ve kterém prodávají potraviny,které si předtím nakoupili v supermarketu.

0
před 8 lety Jana

Radime je velice hezké, že si děláte průzkum než se do něčeho podobného vrhnete dělat a velice vám v tom držím palce. Osobně si myslím, že kvalita potravin hlavně těch polských a bohužel v hojné míře i těch českých je opravdu žalostná a doslova katastrofální. Ovšem domnívám se, že velmi rychle narazíte. Jásot lidí za kvalitní a ještě české potraviny se časem převine do pozice občas si něco koupím...do možná nebo vůbec, ale nebude to pro mnoho lidí na běžný téměř dennodenní nákup. Záleží tedy především na ceně. Česká předražená jablka za 40 vám nikdo nekoupí, to samé o chlebu, kdo vám dá za chleba 50 ,-.

0
0
před 8 lety Dita

Je jen na kupujícím co si koupí, dokud za mnou nebude stát někdo s flintou a budu si moct vybrat a dokud bude z čeho, vyberu si potravinu, číst složení mi naštěstí jako většinové společnosti nedělá problém, přeci nebudeme u nás doma jíst kvůli lenosti obarvené, aromatické škroby a jiné náhražky.

0
před 8 lety Sunriska

Je sice fajn, že se Slováci ozvali, ale brečí nad špatným hrobem..Přesně, jak píše Dita. Pokud je možnost výběru, nevidím problém v tom, aby se nekvalitní potraviny přestaly koupí podporovat...

0
před 8 lety Danah

Mnoho lidí opravdu volbu nemá. Zákazník mnoho nezmůže, iniciativa je na výrobcích, a ti si, jak známo, dělají, co chtějí. Pořadí je takové, že nejdřív se potravina vyrobí a pak se nabídne k prodeji a prodá. Tak jak by zákazník mohl donekonečna trucovat a nekupovat ty většinově nabízené příšerně nekvalitní potraviny? Kam by šel kupovat? Copak se zákazníka někdo na něco ptá? Je to prostě špinavá hra výrobců a řetězců se zákazníkem, podporovaná vládou a médii. Výrobci a prodejci se chovají tvrdě ekonomicky- a zákazník se tedy také chová ekonomicky.

0
před 8 lety Dita

Pokud někdo nemá výběr a zároveň by si chtěl vybrat, nezávidím mu to, nicméně si myslím že když prodejce zaznamená poptávku, pomalými kroky vyhovuje zákazníkovi a sortiment by obměnil k lepšímu. Vláda u nás odhlasovala zvýšení daní na potraviny a služby od Nového roku, takže očekávám že kvalita půjde ještě víc dolů a to rapidně a s jídlem to bude čím dál horší, bohužel. U nás jsou naštěstí ty mé oblíbené krámky kam chodím. Nicméně je jasné, že každý tuto možnost nemá a otázkou je, kdyby měl, jestli by dal stejně přednost super.

0
před 8 lety Danah

Problém je, že když už řetězce mají své vlastní banky a pojišťovny, nemusí se o nějakého zákazníka a jeho potřeby vůbec starat. Mají absolutní moc.

0
před 8 lety Libor

Nazdar všem.
Uvítal bych prodejnu s českými a kvalitními potravinami, jenže. Má to jeden a myslím si dost velký háček. A to jaká by byla cena těchto potravin. Zcela určitě bych tam rád chodil nakupovat. A takováto prodejna by měla být v každém městě. Jinak samosebou pokud by tahle prodejna vznikla tak do ni rád budu chodit pokud nebudou ceny nějak zvášť vysoké. Protože co si budem povídat když má člověk hluboko do kapsy tak se opravdu rozmýšlí jestli to či ono koupit. Ale vítám tento příspěvek a názor.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 7


Přidat příspěvek