Jak zdravě vařit a smažit

0
před 2 roky anca898

Ahoj, tuto diskuzi bych ráda založila pro všechny, kteří se chtějí podělit o zkušenosti se zdravějším vařením a smažením.

0
před 2 roky anca898

Já třeba nikdy nevěřila na smažení a vaření bez tuku, protože moje pánvičky nebyly schopné něco opéct bez pořádné dávky oleje a to mně strašně štvalo... všechno se na pánev lepilo, připalovalo... koupila jsem si už je tomu dávno pánev z Tescomy tuhle https://eshop.tescoma.cz/panev-i-premium-stone-32-cm a konečně se na ní nic nelepí ani volské oka nebo kuřecí prsa. máte někdo zkušenosti s jejich jinými pánvemi? chtěla bych nějakou další do sbírky :)

0
před 2 roky Kamila

Ahoj chci se zeptat, právě se nám dostavěl dům a my se budeme za 14 dní stěhovat. Nakupuji si právě nové vybavení do kuchyně,  příbory, talíře, nože a ještě mi chybí nějaké dobré hrnce. Sice jich pár starých mám, ale chtěla bych nějaké dobré co  něco vydrží a hlavně chci vařit zdravě. V jakých vaříte vy?

0
před 2 roky Liba

Já jsem si oblíbila titanové nádobí, vaření v něm je zdravější a úspornější jak časově, tak i finančně!!!

0
před 12 měsíci Sandra

A kde se dá koupit kvalitní titanové nádobí? Nerada bych koupila nějaký drek.

0
před 12 měsíci SAbina

Já mám odsud https://www.zgastro.cz/4-indukcni-titanove-nadobi , záruka na povrch je 3 roky a rovnost dna 25 let, takže pro mě super a vaří s e vněm fakt dobře a navíc ho můžeš dát i do trouby do 240 stupňů :-)

0
před 12 měsíci Sandra

Jé tak to moc děkuji, miluji zapečená jídla a spoň nebudu mít tolik špinavého nádobí! 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 + 12


Přidat příspěvek