Jaké odšťavňovače?

0
před 7 lety Eva

Zdravím všechny příznivce zdravého vaření. Uvažujeme společně s manželem koupit odšťavňovač. Na trhu jich je spoustu a samozřejmě výrobce si sám výrobek nepohaní. Prosím doporučte mi jaký používáte a s jakým jste spokojeni. Jde mi především o praktičnost, jak se myje dobře síto, jak hodně zpracuje celou zeleninu nebo ovoce. A co se zbytkem, zpracováváte ho nějak. Myslím, že je škoda ji vyhodit. 

Pokud budete ochotni se podělit, budu velice moc ráda. 

0
před 2 roky enny

Ahoj, za mě je to rozhodně zn. Orava. No a pak už si stačí je vybrat typ, jaký bude vyhovovat nejlíp. U nás je to tento http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/odstavovace/item/872-odstavovac-snekovy-os-149. Ten nám vyhovuje a jsme rádi, že jsme si ho vybrali.

0
před 2 roky Alma

Enny, ale to je právě to. Jako já moc dobře vím, že ta Orava je výborná, už od ní doma sem ta něco mám. Problém ale je, že já nevím, na co se mám při výběru zaměřit...

0
před 2 roky Flora

No, tak to záleží, co od něj očekáváš. Pro mě třeba bylo důležitý to, jak dokonale odšťavní. Jakože jakej je z toho vedlejší odpad, víš...

0
před 2 roky Emilka

Jj, rozumím tomu. Já jsem měla odšťavňovač, který odšťavňoval tak, že ty zbytky ovoce jsem mohla odšťavnit a měla bych z toho ještě sklenici šťávy. Teď mám tu Oravu a jsem spokojená. Ta to ovoce totálně vycucne :)

0
před 2 roky Anka

Holky, Oravu doma preferuju taky. Mám teda od ní věci máme i třeba co se týká osobní hygieny. Jinak pokud modu radit, pak u toho odšťavňovače doporučuji tento tip http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/odstavovace/item/903-odstavovac-os-151a. Ten máme my a je to ten nejlepší, co jsme kdy měli.

0
před 2 roky Radka

Hele, asi blbá otázka, ale pro mě je to docela zásadní... Nebo teda vlastně dvě otázky :D Za prvné - jak moc ten odstavnovac hlučí a za druhé - vysaje ovoce uplne na maximum?

0
před 2 roky Lomi

No, jako ten můj mixer od Oravy hlučí tak nějak standardně. Jako není to, co má babička, která ho má sto let a když ho zapne, tak to ví celá ulice :D no a co se týká jeho výkonu, tak ovoce vysaje do poslední kapičky :)

0
před 2 roky Milka

Ahoj holky, jako takto... Pokud koupíte zn. Orava, tak rozhodně neuděláte chybu, naopak. Podle mě je to nejlepší značka domácích spotřebičů. Jinak já mám od Oravy odšťavňovat OS-150A, ale výborné mají i jiné tipy.

0
před 2 roky Irena

Jo, do té kuchyně tu Oravu taky doporučuju. Máme od ní mixér i odšžtavňovač a nemůžu si je vynachválit. Jinak musím taky říct, že i cena byla perfektní.

0
před 13 měsíci Janča

Ahojky :) Jako ať už si od Oravy vybereš cokoli, neuděláš chybu. prostě nšlápneš vedle. My máme třeba tento http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/mixery/item/930-vysokootackovy-mixer-rm-1550 a jsme s ním taky moc spokojeni.

0
před 12 měsíci Radka

Za nás ti doporučím určitě značku Orava. Ta má ty domácí kuchyňské spotřebiče nejlepší. Kvalitní! My máme doma mixér i odšťavňovač a jsme moc spokojeni.

0
před 11 měsíci Simča

Taky jsme teď zrovna mixér koupili od Oravy http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/mixery/item/930-vysokootackovy-mixer-rm-1550 a můžu ho jen doporučit. Krásně pracuje, zas až tak moc nehlučí a cena byla skvělá.

0
před 9 měsíci Anka

Oravu doma preferuju taky. Mám teda od ní věci máme i třeba co se týká osobní hygieny. Jinak pokud modu radit, pak u toho odšťavňovače doporučuji tento tip http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/odstavovace/item/903-odstavovac-os-151a. Ten máme my a je to ten nejlepší, co jsme kdy měli.

0
před 9 měsíci Emilka

Jj, rozumím tomu. Já jsem měla odšťavňovač, který odšťavňoval tak, že ty zbytky ovoce jsem mohla odšťavnit a měla bych z toho ještě sklenici šťávy. Teď mám tu Oravu a jsem spokojená.

0
před 8 měsíci Karla

Mám mixer od Oravy a ten hlučí tak nějak standardně :D Jako není to, co má babička, která ho má sto let a když ho zapne, tak to ví celá ulice :D no a co se týká jeho výkonu, tak ovoce vysaje do poslední kapičky :) A to je pro mě nejdůležitější. Meli jsme i takové kousky, u kterým jsem mohla odšťavňovat znova :/

0
před 8 měsíci Radunka

Hele, asi blbá otázka, ale pro mě je to docela zásadní... Nebo teda vlastně dvě otázky :D Za prvné - jak moc ten odstavnovac hlučí a za druhé - vysaje ovoce uplne na maximum? Protože tohle, co tady popisuješ, se stalo i mě a jako je to hodně nepříjemné...

0
před 8 měsíci Ella

Tak snad ale aspoň víš, co od spotřebiče očekáváš, ne? Jako na to bych se při výběru zaměřila. I Když od té Oravy jsou dobré všechny kousky. Tam šlápnou vedle, co se týče kvality, nemůžeš.

0
před 8 měsíci Arna

Smoothie miluju. Ale musela jsem si teď koupit kvalitní mixér, protože ten, co jsem měla před tím, ten byl na prd a zavařil se mi při zmrzlém ovoci, no tagedie. Teď mám tento a jsem spokojená http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/mixery/item/746-vysokootackovy-mixer-rm-2000

0
před 7 měsíci Nella

Je to tak, no :( Bohužel, to zálěží na kvalitě výrobku... Já jsem měla odšťavňovač, který odšťavňoval tak, že ty zbytky ovoce jsem mohla odšťavnit a měla bych z toho ještě sklenici šťávy. Teď mám tu Oravu a jsem spokojená. Ta to ovoce totálně vycucne :)

0
před 6 měsíci Zuzka

Nello, já nevím, jaké máš zkušenosti ty, ale my máme odšťavňovač od Oravy a ten teda funguje, jak má. Všechno ovoce i zeleninu vycucne do poslední kapičky. JInak my máme tento a to je teda dělo http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/odstavovace/item/903-odstavovac-os-151a .

0
před 6 měsíci Danna

Holky, když byste se podívaly u nás doma, tak my máme v kuchyni snad jen značku Orava. Ta se nám nejvíc osvědčila. Je to prostě držák, kvalita sama.

0
před 6 měsíci Ilja

Ahojky, taky mi padl do oka. Je hezky skladný tady ten kousek http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/odstavovace/item/872-odstavovac-snekovy-os-149. Než ho ale koupím, jak je na tom s výkonností?

0
před 5 měsíci Alice

Dívej, ať si vybereš jakýkoli kousek, tak chybu neuděláš. Orava je senzační značka. My od ní doma máme jak kuchyňské spotřebiče, tak i osobní péči a se vším jsme spokojeni moc.

0
před 3 měsíci Lucka

Holky, jako za mě je ta Orava top. Máme doma jednak teda kuchyňské spotřebiče, ale teď jsme si koupili i televizi a jsem nadšeni.

0
před 2 měsíci Terka

My jsme od nich koupili tuto telku https://www.orava.eu/cz/65-4k-uhd-smart-led-televizor-s-wifi-lt-1653-led-c130sb a jsme spokojeni maximálně. Ten obraz je naprosto senzační.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 8


Přidat příspěvek