Juwík

0
před 8 lety pschonmann

Ahoj,
doslechl jsem se, že nápoje Juwík jsou nějak závadné, že se prý dělají z krve ? Chtěl bych se tedy zeptat zdejších nutričních odborníků co je na tom pravdy a zda jsou zdraví prospěšné, škodlivé, nebo si jen dělám drahou moč ? Děkuji za Váš čas pro odpověď.

0
před 8 lety Dita

co jsem našla
cituji:
.....Preparátů vyráběných z hovězí krve a tkání existuje celá řada pod různými názvy Imuregen, Preventan, Fortisim, Juwim. S Juwimem se setkáte asi nejčastěji....

http://www.vegspol.cz/view.php?cisloclanku=2007010023

0
před 8 lety Iva

Ahoj, chtěla bych obnovit toto téma. Ve školce nám řekli, že dávají dětem do pití Juwíka, zatím jsem souhlas podepsala, ale nesehnala jsem dostatečné info, jaký je přesně obsah, mají buď forte, nebo doušek. Prosím o radu, nebo váš názor na tento produkt. Ještě dodám, že jsem spíše proti, jelikož doma doplňujeme sami a to lichořeřišnicí, takže mi to přijde zbytečné...

0
před 8 lety Petra Smolková

Dobrý den, velmi ráda Vám zodpovím veškeré Vaše dotazy k Juwimu - preparát ve veškerých přípravcích firmy Juwital. Do dnešního dne, 22 let prodeje potravních doplňků, nebyl zaznamenán ani jeden negativní případ - věřte, že jsme sledováni SZÚ, ministerstvem, nyní EU atp. Ba naopak, máme mnoho studií - cca 60 - tyto jsme si nezpracovávali my - nejedná se tedy o marketing. Vše je volně přístupné na našich webovkách. Mgr. Petra Smolková, Juwital.

0
před 8 lety Petra Smolková

Vaše dotazy můžete směřovat přímo ke mně na mail: petra.smolkova@juwim.cz Dodala bych, že Juwim závadný není, jedná se o aktivátor imunity - proto je velmi vhodný právě pro děti a podniků (kolektiv). Je čistě přírodní, netoxický, neukládá se v těle.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 1


Přidat příspěvek