Kapsičky, čaje

0
před 2 roky Alena

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, jakou výživu (zejm. čaje, kapsičky, sušenky) dáváte dětem. Na trhu je jich celá řada, tak se ptám, jaká je mezi vámi nejoblíbenější. Díky moc za info.

0
před 12 měsíci Petra

Taky se přidám. Dcera má 8 měsíců Do teď jsem jí dávala jen domácí stravu, čerstvé ovoce a zeleninu. Ale zajímalo by mě, jestli dáváte dětem nějaké sušenky nebo keksíky, nebo je to jen plné cukru?

0
před 12 měsíci Zuzka

Kupuju tyhle www.sunar.cz/susenky-a-krupky, jsou bez přidaného cukru a bez lepku. U nás mají velký úspěch.

0
před 12 měsíci Petra

Děkuji, určitě je taky vyzkoušíme. Nechci do malé zbytečně cpát hory cukru, když ještě nemusí, proto hledám nějakou zdravější variantu.

0
před 7 měsíci Eddie

Tohle řešíme kapsičkama do ručičky. Když stíháme oběd, pak dáme jen ovocnou kapsičku, když jsme v časovém presu, pak dávám i ta hotová jídla. Jsou taky v kapsičkách, takže žádný sklo s sebou nemusíš tahat :) https://www.sunar.cz/prikrmy-do-rucicky/

0
před 7 měsíci Jiřka

Jak, že něco na tom bude? Snad o tom to celé je. Když mlíčko nevyhovuje, tak je třeba okamžitá změna, aby bylo mimi v naposté pohodě a v pořádku. Takže složení je číslo jedna při rozhodování, co dát mimi.

0
před 6 měsíci Wendy

My kupujeme tyto čaje https://www.sunar.cz/napoje-pro-deti/- Ty dětem chutnají. Mají několik druhů, tak bych řekla, že si vybere každý.

0
před 4 měsíci Denisa

Hodně kupujeme ty od Sunárku. Ty jsou vynikající. Mým dětem hodně chutnají a nejen ovocné, ale i ta hotová jídla. Jak nejsou ve skle, ale jsou do ruky, tak je to i praktický https://www.sunar.cz/hotova-jidla/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 8


Přidat příspěvek