Kapslový kávovar jaký?

0
před 5 lety Jana

Ahoj, vybírám na doma kávovar na kapsle. Po přečtení článku http://www.vsevyhodne.cz/clanky/jak-vybrat-kavovar-na-kapsle/ se rozhoduji mezi Dolce Gusto a Nespreso, který je lepší? Máte některý z nich doma?

0
před 3 roky Eliška

Je tu prosím někdo, kdo má kávovar nivona - https://www.nivona-eshop.cz/? Jste spokojeni? Uvažuji o jeho koupi, tak budu ráda za jakoukoli zkušenost :)

0
před 3 roky Anežka

Nejlepší by bylo, kdyby se dělal kapslový kávovar, do kterého bych mohla dát i normální kafe

0
před 3 roky Jitka

To se dělá, já mám kávovar od Oravy, je to pákový kávovar, který ti připraví espreso z mleté kávy a můžeš do něho dát i kapsli http://grandecoffee.cz/

0
před 3 roky Honza

Díval jsem se na něho a málo který pákový kávovar, tlačí 20 barů, to je super asi si ho naložím pod stromeček

0
před 3 roky Katka

My ho máme doma a káva z něho je luxusní, jsem ráda, že jsem vybrala tento

0
před 3 roky Ingrid

Tasimo!!!!

0
0
před 3 roky Pavlína

Tak my máme klasicky Dolce Gusto a jsme spokojení.. Kapsle jsou teda dražší, ale dá se to vychytat ve slevě třeba na https://www.letakomat.cz/albert/

0
před 3 roky Hanča

Zdravím, my máme Cafissimo od Tchiba a nemůžem si ho vynachválit. Kapsle nemají moc drahé a když je najdeme někde v akci, tak jsou úplně za pusu. Třeba teď jsem je viděla v akci, když jsem si prohlížela Albert leták. Když tak ho najdete tady.

0
0
před 2 roky Lenka

Děcka já teda nevím, ale mě ty kapslový kávovary nijak extra neoslovily... :/ Nevím, no, ale měla jsem ho doma a nakonec to, co jsem ušetřila na jeho koupi, jsem pak vrazila do kapslí. Nakonec jsem si koupila kvalitní kávovar zn. Jura https://www.shop-jura.cz/ a jsem mega spokojená!

0
před 2 roky Linda

Já bych teda do kapslového nešla, podle mě je jsou to nekvalitní kousky a navíc kapslová kává není ta pravá káva!

0
před 2 roky Miška

No, já se ani tak nebráním té chuti, pokud teda odlídneme od toho, že to není káva, ale takový spíš kávový kakao. Co mi ale na těch kapslocých kávovarech vadí, je cena jedné kávy. Ty kapsle jsou neskutečně drahý, jako v nepřímé úměře kvalitě kávy. Proto já jsem rozhodně pro kávovar na zrnkovou kávu. Hele, koukám že tu doporučujete Jura z svycarskekavovary.cz. Jak jste spokojeni s touto značkou?

0
před 2 roky Madla

Miško, já jsem stejnýho názoru. Jako pokud se ptáš na zn. Jura, tak ta je rozhodně top mezi kávovary. Rozhodně neuděláš chybu, když si ji pořídíš!

0
před 2 roky Kika

Já jsem si sama dělala takový průzkum trhu a jako nejlepší mi vyšel tento kávovar https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/jura-d6. Jako poměr kvalita a cena je super. 

0
před 2 roky Jituška

Holky a máte doma i kávovar? Jde mi teda hlavně o kávovar na zrnkovou kávu ne o kapslový. Jak jste s ním spokojeni a jakou značku byste mohly doporučit?

0
před 2 roky Madla

Ahoj, jako i za mě je nejlepší značka kávovarů Jura. Jinak za nás určitě doporučím tento kousek https://www.svycarskekavovary.cz/jura/e-shop/jura-d6.

0
před 10 měsíci Danny

Mám to stejně. Já si pochutnám jedině na zrnkové kvalitní kávě z kvalitního kávovaru.

0
před 9 měsíci Zuzka

Ahoj, kávovar doma máme. Máme ten na zrnkovou kávu. Rozhodně nedoporučuju kávovar na kapsle - není to pravá káva... :/ Ale zrnková káva je senzační, lahodná a krásně voní.

0
před 8 měsíci Kitty

A jaký kávovat máte? Docela by se mi hodila inspirace, protože se blíží vánoce a tohle je perfektní dáreček :)

0
před 7 měsíci Lucky

Ahoj Kitty, my máme už asi dva roky kávovar zn. Jura a jsme s ním moc spokojeni. Jinak doporučuju využít nabídku shopu svycarskekavovary.cz. Tam jsme kupovali my a byli jsme přístupem moc spokojeni.

0
před 6 měsíci Helena

Ahojky, my taky nad touto značkou uvažuju. Ale... Na výběr je toho opravdu dost. Vždyť jen ty svycarskekavovary.cz mají tu nabídku nadupanou... Jak je to s jejich údržbou? Je to uživatelsky příjemné?

0
před 5 měsíci Patricie

Heleno, to se docela těžko říká. Každý kousek má svá specifika :) Ono bude nejlepší, když jim zavoláš a s výběrem si necháš poradit. Oni ti u jědnotlivých kousků taky zodpoví tvoje dotazy :)

0
před 4 měsíci Ilona

Jj, je to tak. Jako u toho https://www.svycarskekavovary.cz je super to, že oni ti opravdu pomohou s výběrem. Mně taky pomohli a jsem moc spokojená. Kávovar mi vyhovuje a bez své ranní kávu si ani nedovedu představit den...

0
před 3 týdny Andrejka

Já ty kapslové nemám moc ráda, protože v těch kapslích je prostě to stejné, co v balení které si koupít v obchoďáku. Nejlepší jsou kávová zrna, která si kávovat pomele, to je pravá káva, ne tady ty kapslové náhražky :/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 5


Přidat příspěvek