Kde kupujete dobré knedlíky?

0
před 4 roky Terezka

Ahoj, mám takový dotaz. Kde kupujete knedlíky? Já chodím pro knedlík k nám do řeznictví nebo do Alberta, ale je to všechno rozblemcané rozvařené a vůbec nám to doma nechutná. Máte nějakou ověřenou značku?

0
před 4 roky Jitka

Já si dělám sama doma, tak je to nejlepší, pošlu recept, kdybys chtěla :)

0
před 4 roky Terezka

Jsi moc hodná ;-) Ale při tom všem kolotoči nemám na vaření knedlíků čas :(

0
před 4 roky Jana

Zkus někdy knedlíky od Illíka, u nás je miluje celá rodina.

0
před 4 roky Terezka

Oni dělají i knedlíky??? To je super, kupuju jejich chleba a sladké pečivo a je suprovní. Tak to se zkusím podívat, v kterém marketu to mají :) Díky za tip ;-)

0
před 4 roky Jana

Určitě vyzkoušejte, ještě se mi nestalo, že by byl rozvařený.

0
před 4 roky Terezka

To já mám na to fakt smůlu asi. U nás v řeznictví kdysi mívali výborné knedlíky, ale poslední dobou se to nedá vůbec jíst. Vždycky to musím ze všech stran okrájet, protože to je celé rozvařené a slizské a vnitřek taky nic moc.

0
před 4 roky Pavel

Illíka žena myslím taky kupuje, je dobrý.

0
před 4 roky Kecalka

A v Illíkovi mají taky knedlíky? To se mi nějak nezdá. Chodím k nim totiž pravidelně a nikdy jsem u nich knedlíky neviděla. Já jsem chtěla totiž říct, že za mě jsou nejlepší knedlíky v Hrušce. Jako u pečiva jednoznačně vede Illík, ale knedlíky, no to nevím. To bych kecala.

0
před 4 roky Rihanna

No my v našem Illíkovi knedlíky nemáme, ale je možné, že je někde v moravskoslezském kraji jiný illlík, kde knedlíky prodávají... :-/

0
před 4 roky Petr

No co vím, tak v Illíkovi normálně knedlíky neprodávají ne? Já teda chodím do té prodejny, která je přímo na zastávce stodolní v centru Ostravy. Jako nikdy jsem u nich knedlík neviděl, ale zase můžu doporučit třeba jejich pečivo - rohlíky, chleby apod. Všechno mají naprosto vynikající. Vždycky jsme si celá rodina pořádně pochutnali. =)

0
před 4 roky Markéta

No ono já jsem jednou v Illíkovi narazila na knedlíky. Už ale nevím v jaké prodejně to bylo a kdy to bylo. Prostě jen vím, že to na 100 % bylo v Illíkovi a že jsem je tam viděla... =) Jinak ale pečivo mají naprosto bezchybné, takže tipuju, že i ty knedlíky budou taky takové. Illík je podle mě nejlepší pekařství a kdybych si měla vybrat třeba mezi jakýmkoliv jiným a illíkem, tak jednoznačně zvítězí Illík.

0
před 4 roky Lenan22

My už nějakou dobu dělám knedlíky svoje..domácí. A jsou nejlepší!

0
před 3 roky Veronika

Ano, my taky občas uděláme domáci..jsou vynikající

0
před 3 roky Ella

Já domácí neumím, ale chtěla bych je zkusit...prý jsou o mnoho lepší než kupované

0
před 3 roky Dizi

Ello, si piš! Podle mě je lepší všechno domácí, nežli kupované

0
před 3 roky Eliška

Domácí vedou na plné čáře

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 6


Přidat příspěvek