Krabičková strava

0
před 7 lety Eminkaa13@

Dobrý den, ráda bych se zeptala na vaše názory a zkušenosti s krabičkovou stravou. Zda je to úplně zbytečné nebo se díky nim dá naučit pořádnému ztravování a pomůže to s nějakým tím kilem dolů. Děkuji všem.

0
před 7 lety Jana

Když jsem viděla v jednom pořadu z čeho jedna firma na krabičkové diety vaří, přešla mě hned chuť. S kvalitou surovin si nedělali zase tak moc práce, ale chápu, že lidi chtějí za 50 kč horu jídla, že v tom jsou obaly, energie, práce člověka a benzín už nevidí. Proč si nenavařit jídlo doma.
Na dietu je dobré nejíst večer pečivo.

0
před 7 lety Danah

Jestli má někdo elán začít se sebou něco dělat a změnit, pak je to jen dobře. Podle mého názoru je ale schůdnější začít s pitným režimem a očistou trávicího traktu. Krabičky tak trochu nahrávají tomu masivnímu trendu nekoukat na kvalitu toho, co jíme. Což se výrobcům jistě líbí!!

0
před 7 lety Eminkaa13@

Ano, slyšela jsem, že některé firmy si s tím moc práce nedají, ale to je jen o výběru. Na každou firmu si člověk může zjistit doporučení nebo si u nich koupit zkušební jídlo. Já o tom přemýšlím hlavně proto, že mám hodně nepravidelné a celkem nezdravé stravování kvůli pracovnímu vytížení. A na to, abych si na druhý den ještě vyvařovala dva chody opravdu nemám čas, proto mě napado takové řešení.

0
před 7 lety Stana

Je třeba si ujasnit co očekáváte. Pokud máte pracovní vytížení (a mezi námi kdo z pracujicích dnes nemá) je na vás, abyste zhodnotila váš přístup. Budete takto kvůli práci objednávat krabičky celý život? Nebo si prostě řeknete, že i v práci máte nárok na pauzu a budete jí dodržovat? Firem je spousta, cenově myslím nic drahého,problém je spíš čerstvost potravin. Můžete to zkusit a nechat se inspirovat a zkusit si pak podobná jídla a velikost porce zajistit sama.To, že pořídíte krabičku, ještě neznamená, že se budete stravovat zdravě. Pokud budete jíst ve stresu a spěchu, jídlo se vám bude špatně trávit a potíže se zažíváním budete mít tak jako tak. A to ať si dáte párek v rohlíku nebo lososa a bramborem.

0
před 7 lety eva

Ach jo. Kam se to ta naše společnost dopracovala, už kvůli práci se člověk ani nemá čas najíst. Ještě, že jsem si v životě urovnala to co je opravdu pro mě důležité. Nepotřebuji jezdit každý rok na dovolenou, mít pod stromečkem kupu dárků a každý rok nový super chytrý telefon a já nevím co ještě všechno. Není nad to být skromný a pak je čas i na procházku po lese. Jsem vlastně šťastný člověk.
Co se týče krabiček, pro vás bude tato varianta asi určitě nejlepší, lepší něco a pravidelně, než vůbec a nepravidelně jíst. Musíte si jídlo z krabiček vyzkoušet sama, těžko vám tady budeme hodnotit nějakou firmu se kterou nemáme sami zkušenost.
Dříve jsem se také honila, ale jednoho dne jsem si řekla už dost, proč se vlastně honím. Zpomalila jsem a najednou mi jsou maličkosti vzácnější než dříve.

0
před 7 lety jaja55

Eminkaa13@ - nevím, proč bych si měla vařit dva chody. Bohatě stačí jeden a spousta zeleniny. Vyřešila jsem to tak, že vařím 2 porce a mám tedy 2 dny na oběd stejné jídlo.

0
před 7 lety Jana

Takový kuskus je rychlý na uvaření, když vmícháte třeba sterilovanou kukuřici, tuňáka a ještě nějakou zeleninku máte jídlo do 20 minut hotové.

0
před 7 lety Dita

Na tloustnutí je nejhorší nepravidelná strava, tělo pokud hladový a pak se najíte jedním jídlem na celý den trpí, tělo si schová něco do zásoby pro horší časy a pak není divu, že se tloustne i přesto, že se nejí zase tolik. Jestliže nemáte jinou možnost a vařit si nestačíte, určitě se krabičková varianta nabízí. Lepší něco než nic.
Pokud nějakou firmu vyzkoušíte, bylo by dobré sem hodit nějaké fotky jídel a podělit se copak vám dobrého ukuchtili.

0
před 7 lety Eminkaa13@

Stana:Máte naprostou pravdu, taky už nemám v plánu v této práci zůstat dlouho, je to šílené. Ano slibuju si od krabičkové stravy i to, že obkoukám různé recepty a velikostí porcí.
Dita:Právě, to se mi stalo. Zvládám v klidu snídani, pak je to v práci strašněj fofr a stres a to ani nemám na jídlo pomyšlení. Večer, když dorazím domů, tak to doháním. Zatím mám vybranou jednu firmu z Hodonína-protože tu bydlím. Slyšela sjem na ní jen dobré ohlasy, tak uvidíme.

0
před 7 lety Stana

Určitě Vám držím palce, fígle okoukejte a zapracujte na psychické pohodě.Zásady zdravého stravování jsou všeobecně známé, takže si vše brzy začnete připravovat sama a podle své chuti.Základ jsou bílkoviny, zelenina, na dopoledne ovoce, celozrné výrobky, tmavá mouka. A pokud Vás bude honit mlsná je vždy lepší "hřešit" ráno a dopoledne. Různým chutím je ale lepší zkusit odvykat:)

0
před 7 lety Eminkaa13@

Děkuju moc, ta psychika je vlastně na tom to nejtěžší..Tanto týden mám krabičky poprvé a tak mě napadlo, že vám napíšu, co mě dnes čeká/lo na jídlo:) Snídaně:Ovesná kaše, s jablíčkami, skořicí a rozinkami. Svačina:Závin s brokolicí a eidam. Oběd:Vepřové maso s pikantním brusinkovopomerančovým přelivem. Svačina:Plněné vejce tuňákovým krémem a na večeři:Těstovinový salát. Až na rozinky, které opravdu ráda nemám, je to v pohodě a jídla, která jsem zatím měla, jsou byla chutná :)

0
před 5 lety Klára

Dobrý večer. Najde se tu někdo, kdo bral nebo bere krabičkovou dietu v Brně?děkuji za odpoved

0
před 5 lety Daniela

S kolegyní z práce bereme krabičky v Dieta-linie. Ona teda bere bezlepkové, ale já normální a jsme obě skokojené. Snad jsem ti poradila.

0
před 5 lety Klára

Děkuju za tip. co jsem se dívala různě po internetu, tak ji asi taky zvolím. A jak se to objednává? telefonicky?

0
před 12 měsíci Jana

Čauky. Taky mě v poslední době docela začala zajímat krabičková dieta. Když jsem si googlovala "krabičková dieta jablonec" tak jsem zjistila, že u nás dělá krabičkovou dietu i s rozvozem https://www.dietbox.cz/ máte s nimi někdo zkušenost? Díky moc

0
před 10 měsíci Ella

Holky, a jsou ty krabičky dobrý? Nebo je i nějaká jiná alternativa?

0
před 10 měsíci Tereza

Mně víc teda než krabičková dieta vyhovuje proteinová strava www.bonedere.cz Máš tam program i na vyzkoušení na 7 dní, jestli ti to bude vyhovovat. Já miluju jejich ovesnou kaši s jablky a se skořicí.

0
před 10 měsíci Ella

Kouknu na web, o tom jsem myslím ještě neslyšela. Děkuji za tip.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 12


Přidat příspěvek