Krafka - výrobky pro děti od Lacrum - zkušenosti

0
před 9 lety Csudlovka

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s výrobky od Lacrum Velké Meziříčí? Konkrétně výrobky pro děti - máslo, sýry, jogurty, mléko...

0
před 9 lety 6sense

Předpokládam, že jde o výrobky "Amálka". Mléko rozhodně stojí za testnutí (zvlášť pár dní nechat v lednici aby stoupla smetana) http://www.chemievjidle.cz/balene-mleko/amalka-bio-cerstve-mleko-nehomogenizovane a jogurt mi přišel takový drahý a vodový http://www.chemievjidle.cz/jogurt/bio-amalka-jogurt-jemny-bily-lacrum-velke-mezirici . Další výrobky jsem zatím nezkoušel.

0
před 9 lety Csudlovka

Nejde o výrobky Amálka, ale Krafka - pokud se to tedy nezměnilo :-) http://www.lacrumvm.cz/cs/nase-vyrobky/vyrobky-pro-deti
Bude třeba asi koupit a ochutnat. Předpokladem ale je, že ty výrobky seženu :D

0
před 9 lety samorost

Osobně mám zkušenost jen se sýry „Amálka BIO Ementaler 45%” a „Sýr pro děti KraFka”. Mohu říct, že se jedná o slušné polotvrdé sýry a třeba našemu dvouletému klukovi chutnají opravdu nebývale.

0
před 9 lety Ala

prosím, ve kterých prodejnách lze Lacrum sýry sehant?

0
před 9 lety Lucka

Za sebe můžu určitě doporučit také sýr Bio Ementaler a Amálku, terou mám na sobě vyzkoušenou:-) Co se sýrů týče, vím, že je mívali i v tom Kauflandu, ale jak je to teď nevím, protože si pro ně raději chodím do zdravé výživy;)

0
před 7 lety Veronika

Globus prodává oboje, Amálku i Lacrum

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 11


Přidat příspěvek