Lízátka pro těhotné z éčky

0
před 11 lety Jan Fulík

Nechápu a příjde mi to absurdní, když v lízátcích pro těhotné proti zvracení (doplněk stravy se zázvorem) je obsaženo - E104; E110; E124; E132 ... Koupil jsem a poletí do koše....

0
před 11 lety 6sense

jj, taková je dnes realita :), jak politické strany co řikají že budou vládnout odpovědně, podiváte se do programu jaký by to mělo důsledek a poté již nezískají hlas :). To si radši vygooglit jaká je dobrá látka nebo potravina a jít přímo po tom a né uměle v něčem přidané, tablety atd :). Když je tu napsaný ten zázvor, tak jsem ho zrovna nedávno někde viděl v nějakém hypermarketu za cca 60kč / kg, ale víc jak pár gramů se nedá najednou sníst :D. Zázvorový pití(novinka od výrobců toniku) jsem jednou chtěl ochutnat, ale kvůli E211 uvnitř jsem odmítl.

0
před 11 lety Golem

Pokud chcete udělat něco pro své dobro a zmínil jste zázvor, doporučuji osvěžující zázvorovou limonádu. Zhotovení je zcela prosté : nastrouhejte cca 50 g kořene zázvoru,vymačkejte 1/2 citronu do 1 litru vody a oslaďte si to cca 2-3 mi lžícemi cukru ( podle chuti ) .Máte jednak osvěžující nápoj a je také dobrý proti nachlazení a podporuje trávení. Žádná "E" neobsahuje a hlavně víte co tam skutečně je.

0
před 10 lety Složení

Nedejte na reklamní mota typu "zdravé pro vaše děti" "lízatka pro těhotné" "zdravá vydatná svačinka"... Spíše se zaměřte na složení. To tam musí mít každý a lhát nesmí. V krámě sice strávíme více času, ale děláme to kvůli svému zdraví a za to už to stojí.

0
před 10 lety Tweetka

já se potravinám tipu " pro děti", "pro těhotné" , "ó prolinie, s tou se sladce žije...." a podobně vyhýbám, jsou to obvykle ty největší hnusy s barvivy, sladidly a podobně

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 12


Přidat příspěvek