Matylda - ochucený tvaroh

0
před 8 lety Irča

Jaký je váš názor na tento tvaroh, myslíte si, že je kvalitní nebo jsou nějaké lepší.Chtěla bych nějaký dobrý a hl. kvalitní tvaroh - ochucený vyzkoušet. Jelikož od Madety ty tvarohy mě zklamaly složením a éčky. Budu ráda za tipy a rady.

0
před 8 lety Kewar

Ochucený tvaroh přímo od výrobce kde nebude žádné éčko se asi moc dobře hledat nebude.

Když děláme sváču pro malou, tak vezmem obyčejný plnotučný tvaroh (nebo nějaký dobrý BIO) a ochutíme ho třeba domácí jablečnou přesnídávkou.

Žádný kupovaný ochucený tvaroh se tomu chutí ani nepřiblíží. Cenově to je taky úplně jinde.
A hlavně nejsou tam na 100% žádná éčka. :-)

0
před 8 lety Kuba

No kdysi jsem kupoval ty od Madety v balení jako jejich neochucený tvaroh, pak je ale zmenšili takto: http://static.akcniceny.cz/foto/vyrobky/1065750/1065502.jpg a i složení změnili - zdálo se mi to najednou takové řidší (taky je fakt, že předtím tam nebylo napsané Tvaroh s jogurtem), tak jsem je přestal kupovat a přešel jsem na jogurty od Hollandie protože mezi ochucenými tvarohy jsem si nevybral.

0
před 8 lety Kewar

Zatím asi nejlepší mléčné výrobky co jsem kdy koupil jsou od http://www.mlekozfarmy.cz/.
Ochucený tvaroh tam mají Radoňáček. (smetanový, kakaový nebo vanilka). Jediný problém je že se nedají koupit v běžném obchodě ale mají svoje rozvozové trasy. Takže je potřeba zjistit jestli někde poblíž Vás mají cestu. Dělají i individuální závozy ale tam je zase potřeba mít objednávku nad 1000,-Kč. Pokud ale někde kolem Vás jezdí tak určítě doporučuji.

0
před 8 lety Ivanqa

Nejlepší je koupit dobrý čistý tvaroh a rozmixovat jej nebo smíchat s ovocem. Já osobně mám nejradši banány, v sezoně moruše, jahody a maliny. Výborné je taky rozkrojit napůl kuličky angreštu, dát do hrnce, posypat třtinovým cukrem dle chuti a nechat rozpustit a provařit. Pak to zamíchat do tvarohu. Výborné, sladko-kyselé...
Pokud si ale nestihnu namíchat tvaroh doma a potřebuju si koupit něco na svačinu do práce, myslím, že Matylda není až tak špatná. Jen škoda, že tam je ten škrob a aroma, to bych si klidně odpustila. Vzhledem k tomu, že by měla být bio, cena taky není až tak hrozná. Pokud to srovnám s jinými tvarohy prodávanými v tom obchodě, ostatní mají barviva a zahušťovadla apod.
Takže pokud jen máte chviličku, radši si míchejte vlastní dobroty doma - to platí snad u všeho...

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 2


Přidat příspěvek