Odštavnovac

0
před 13 měsíci Lili

Holky, nutně potřebuju koupit odšťavňovač, ale nějak nevím, po jaké značce mám sáhnout…Máte návrhy?

0
před 12 měsíci Edna

Jako asi takhle. Za mě je nejlepší značka domácích spotřebičů Orava. Proto mám doma kousky hlavně od této společnosti. Jinak odšťavňovač máme tento http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/odstavovace/item/903-odstavovac-os-151a a hodně veliká spokojenost.

0
před 11 měsíci Míla

Prosím tě, nevíš jak ten šnek od té Oravy odšťavňuje? Ptám se proto, že my jsme doma měli jeden a ten teda to ovoce a zeleninu vůbec nevycucnul :( No a od té doby jsme si jiný nekupovali. Teď ale ten odšťavňovač docela využijeme, tak hledám kvalitní kousek...

0
před 10 měsíci Mirka

Je to tak :) Taky preferujeme Oravu. Ne jen teda v kuchyni, ale máme od nich i spotřebiče na domácí péči a jsme spokojeni. Hlavně teda s kvalitou. Jako za tu dobu, co tuto značku používáme, tak jsme neměli jediný problém s poruchovostí.

0
před 9 měsíci Vikky

Holky, Oravu doma preferuju taky. Mám teda od ní věci máme i třeba co se týká osobní hygieny. Jinak pokud modu radit, pak u toho odšťavňovače doporučuji tento tip http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/odstavovace/item/903-odstavovac-os-151a. Ten máme my a je to ten nejlepší, co jsme kdy měli.

0
před 8 měsíci Jessica

A když by ses podívala u nás doma, tak my máme v kuchyni snad jen značku Orava. Ta se nám nejvíc osvědčila. Je to prostě držák, kvalita sama.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 - 2


Přidat příspěvek