Ovo piva - věříte odborníkům

0
před 8 lety Dita

http://ekonomika.idnes.cz/radlery-skodlive-nejsou-rikaji-experti-na-bezpecnost-potravin-pvb-/ekonomika.aspx?c=A120830_101538_eko-zahranicni_spi

Tak prý po internetu koluje hoax, naštěstí tyhle maily mi nikdo nepřeposílá, tak ani nevím co v nich je psáno.
Každopádně odborníci opět nezklamali. Potřebuješ analýzu, potřebuješ volební průzkum a jak by měl výsledek vypadat?...kdyby se to nedělo tak často, tak jim možná člověk ještě uvěří.

Jaký je váš názor na tyto piva poskládaná z vody a plno a plno samozřejmě povolených aditiv. Pijete je, věříte pánům odborníkům, jsou vůbec dobré alternativy tohodle koktejlu.

0
před 8 lety Peta

Co se stalo je, že lidi se lekli a přestali to kupovat... Ale výrobci musí prodávat.. Není nic jednoduššího, než si nějak obrátit "odborníky" na svou stranu... A hurá, bude se zase prodávat, na zdraví nikomu z těch na slovo vzatých odborníků nezáleží. Smutné

0
před 8 lety Marta

Nevěřím. Je to bezpečné pouze z jejich hlediska. Logická úvaha totiž zní: je to v ČR schválená přídatná látka a tudíž je to bezpečné. Kdyby totiž řekli, že ta ovocná piva nejsou bezpečná, tak by tím vlastně přiznali, že některé éčka jsou škodlivé. Nikdo dobrovolně nevezme kýbl močůvky a nevylije si ji na hlavu. A jestli někdo chce věřit těm jejich lžím, tak je to jeho problém. Já mám jasno a to je pro mě důležité. Nehledě na to, že ty ovocné piva stejně chutnají hnusně. Chutnají strašně nepřirozeně. To už si dám raději třetinku normálního dobrého piva. Stejně piju jen vyjímečně.

0
před 8 lety Jana H.

dala jsem si ho jednou a přeslazená, chemická chuť mě vůbec nedostala. Pro mě je to stejné jako pít barevné limonády nebo ochucené minerálky, snažím se tomu vyhnout...

0
před 8 lety Boo67

No to jsem v šoku.Ochutnala jsem grep a pomeranč a celkem mi šmakovalo,ale vůbec mě nenapadlo kouknout se na složení!Takových sr...tam nacpali.Tak to si taky dám příšte obyč desítku.

0
před 8 lety Danah

Móda radlerů přišla z Německa, v Čechách to nemá žádnou tradici- a o německých chuťových kombinacích jsem si už udělala obrázek.:-))

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 1


Přidat příspěvek