Parmezán - kde koupit

0
před 8 lety Dita

Kde se dá koupit parmezán, nikde na něho nemůžu narazit, asi to bude tím, že chodím do malých prodejniček. A do super se mi, ale vůbec, ale vůbec hledat jít nechce, ale kdybych šla na jisto? Poradíte?

0
před 8 lety Ivanqa

Chodím kupovat parmezán do Tesca, jinde jsem ho v našem městě neobjevila (máme tu pak z obchodních řetězců ještě Kaufland, Lidl, Albert, Hrušku). Jinak bývá v Makru, tam pro něj jezdí ségra. Ve větších městech bývají i specializované krámky na sýry, ale jen kvůli parmezánu se asi nevyplatí tam jezdit, pokud nebydlíte poblíž. Nejpřijatelnější mi zatím přijde to Tesco...I když musím přiznat, že parmezánu, který jsme měli párkrát z Itálie se to chuťově prostě nevyrovná. Bohužel.

0
před 8 lety Jana H.

cca 2 druhy parmezánu prodává i Billa,ale naposledy jsem koupila strouhyný a i když jsem ho uskladnila ve vakuové doze, tak mi brzy splesnivěl... taky je můj sen, někde koupit parmazaán z velkého kola vážený nebo nějaké dobré parmezánové hobliny.

0
před 8 lety Monika

Parmazán kupuji v Bille, ale hlavně v Makru.

0
před 8 lety Lucka

Jak píšou holky, kromě větších obchodů jsem na něj v malých taky ještě nenarazila a kamarád vím, že si pro opravdu kvalitní tvrdé sýry jezdí do prodejny Druid. Jednou jsem byla s ním a je to opravdu sýrařský ráj:) Kdyby jsi někdy jela někam, kde je tato prodejna, určitě doporučuji zastavit se tam;)

0
před 8 lety karča

Já ho měla v ústech jednou, před lety, spolu s rukolou a sýrem Cottage, nějaký recept od Bohdalky a bylo to tak odporné, že od té doby už jsem nedala do pusy ani rukolu, ani parmezán - prostě mi smrdí.

0
před 8 lety Dita

Kuju za tipy, tak já se obrním a vyrazím pro něj do blily. Tesco tu naštěstí nemáme a doufám že se sem ani nechystá.
Luci díky za tip na Druid, to jsem ani netušila, že má prodejny.

0
před 8 lety Lucka

Dituš, tady malá ochutnávka z jejich prodejny:)

0
před 8 lety Dita

Páni to je ochutnávečka, samé mňamky. Hned jak jsem dopsala příspěvek tak jsem se šla podívat na jejich stránky kde všude jsou. Bohužel zatím jen v Budějovicích, tak snad jedině až pojedeme někdy do Alp, a budeme to brát přes ně. Úplná Francie a Itálie. No jo když chce člověk opravdu dobrý sýr musí koupit zahraniční.
To se máš, že máš možnost nákupu.

0
před 8 lety Lucka

No taky jsem na to koukala, já myslela že budou mít ve všech větších městech (Praha, Ostrava, Brno...), to že jsou nakonec v těch Budějvích jako jediní mě nenapadlo.
Osobně mám Budějovice taky docela daleko, ale tím, že jsem tam studovala a díky kamarádovi jsem tam zavítala. Teď už ale v ČB bohužel taky nejsem, ale jezdíme tam na různé výstavy apod., tak jedině při té příležitosti, když budou mít otevřeno bych se tam taky ráda ještě podívala, byl to opravdu festival chutí a vůní=)

0
před 8 lety Jana

V Praze se dá koupit bio parmezán v prodejnách Country life.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 10


Přidat příspěvek