Peklo na talíři: Rozbor dětské paštiky

0
před 9 lety Monika

Mrkněte stojí to za to http://www.stream.cz/video/664554-peklo-na-taliri-rozbor-detske-pastiky

0
před 9 lety Hana

Taky jsem to dnes viděla, naštěstí sleduji co jim a co dávám dětem. Paštiku jsem odhalila už dávno, že tam nebude nic dobrého. Jako by mi četl myšlenky, taky si dám raději chleba, ale jen se sádlem domácím. Potraviny, které jsou označeny nápisem pro děti jsou kolikrát horší než když šáhnete po stejném výrobku bez tohoto nápisu.

0
před 9 lety Monika

To máte pravdu, paštiky vůbec nekupujeme, ale rodiče ( vlastně prarodiče )si myslí, že když to má značení pro děti, tak to znamená, že to je zdravé!

0
před 9 lety Danah

Ćím víc pacientů se vyrobí, tím lépe. Bez ohledu na věk. Tak to v tom našem světě chodí. Jen slepý by to neviděl.

0
před 9 lety Lucka

Je to jen další nepřítel do party "dětských" výrobků, já bych řekla, že stejná obdoba (ne)zdravých "dětských" šunek, "dětských" jogurtíků, "dětských" pitíček atd.
Na povrch se vše tváří jako stvořené pro naše malé ratolesti, ale už jen první pohled na písmena složení mluví o opaku;-)

0
před 9 lety Jirka, Chomutov

Ten "Babica" co to vymejšlí je prachsprostej buranskej debil s IQ houpacího koně. Asi by zapadl do politiky, ale v pořadu tohoto typu nemá co dělat.

0
před 9 lety Jitka

Babica????

0
před 9 lety Lucka

Jirka: máte snad namysli toho pána, který dělá rozbor těch chuťovek? Jestli ano, tak můj názor je takový, že jak píšete o buranskym debilovi s IQ houpacího koně je pouze ten, kdo by sežral ten hnus;) (A možná že Babica by ten hnus použil do svých světových receptů).

0
před 9 lety whoisqi@

Pěkné video,ale absolutně mě to nepřekvapuje,paštiky jsem odsoudil už před několika lety :-)

to jirka@ buranskej debil jsi ty s takovým vyjadřováním! ;)

0
před 9 lety Lucka

Jo, je to pro nás, zasvěcené:) spíš jen takové připomenutí co všechno jsou ještě schopni do toho nacpat, někdo o tom nemá hold stále ponětí a pošušňává si na paštičkách dál...

0
před 9 lety whoisqi@

lucka@ asi tak :-)
paradox je ten,že si toho je vědoma většina,ale netrápí je to,jejich mozeček už je za ty léta přeprogramovaný poslouchat a neodmlouvat

0
před 9 lety Lucka

No jo, jednou jim to jejich tělíčko připomene. Asi to bude znít "hnusně", ale už je to něco tak profláklého (mám namysli neuvěřitelné složení některých výrobků), že si říkám, když to těm lidem nevadí a podporují to, tak ať, ať opravdu jednou poznají, že my "divní", co se tomu vyhýbáme, jsme měli přece jen pravdu:)

0
před 9 lety Dita

Jak vyšel poslední díl o ledových čajích. Vyšel o tom článek v plátku Blesk, ten nečtu, nicméně tato informace ke mě přišla od známého, kterej sdílí fotografii na soc. síti, kterou si na svoje stránky z pekla umístili. Většina komentářů jsou pro mě nepochopitelné jako například " to je sice hezké, ale kdo s tím bude něco dělat". Co tím chtěl diskutující říci, že chce po někom, aby s ním chodil nakupovat a vodil ho za ručičku, a říkal mu ne, ne to si nekupuj,..ne, ne to určitě nekupuj. Vlastně hodně diskutujích mluví o tom to oni, to oni za to mohou, ne já. Já jsem v tom přeci nevinně, za to mohou ti politici a kapitalisti co si kupuju.
Můj názor jinak na ledové čaje, že ač tam je skutečného čaje nula nic, je to o trochu lepší pití, než ty laciné obarvené limonády se sladidlem, aromatem plný barviv.

0
před 9 lety elllzi@

taky sem potkala znamou v obchode a kupovala pastiku ttak rikam at na pastiku kasle ze je tam moc chemie a vona ze to vi ale to by prej nesmela jest nic coz je blbost. jinak porad skvelej aspon se to vic rozsiri v podvedomi lidi. jinak ledovej caj je taka moje slabost:-)

0
před 9 lety Dita

Škoda, že nemá větší pátrací schopnost a větší fantasii jak si sama pomoci k dobré paštice bez chemie. Ale já to chápu, je za tím lenost a pohodlnost. Jenže ona by ta paštika, ale nestála 10 kč. To se pak těch hnusu nezbavíme dokud to budou lidi kupovat. Jak potom může dojít ke zlepšení ze strany výrobce, když lidem to je fuk co jedí.

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 10


Přidat příspěvek