Proč se zajímat o původ? Jednou se Vám to vymstí

0
před 9 lety Dita

http://zpravy.ihned.cz/svet/c1-48983260-sedlcansky-pepa-z-polska-jihlavanka-z-vidne-ceske-znacky-skoncily-v-emigraci

Není třeba číst celý článek, ale zkopíruji zde důležité:

Zákazníci v supermarketech si těchto přesunů většinou ani nevšimnou, protože na obalech informace o původu chybějí či je zde uvedeno pouze »Made in EU«. Navíc řadě spotřebitelů je možná ukradené, kde se co vyrábí.

»Jedno by jim to ale být nemělo. Kdo tady jednou bude platit daně, z čeho ten stát bude žít a kde lidi seženou práci, když se všechna výroba přesune pryč?« táže se prezident Potravinářské komory ČR Miroslav Toman.

0
před 9 lety Dita

Nezájem lidí se nám vrátí jako bumerang a že už to začalo např. v podobě zvyšování spotřební daně. Kde na to chcete věčně brát? když tu nebudou firmy platit daně, tak je bude platit občan.

0
před 8 lety Bledá Tvář

Ten odkaz na mém kompu nejde zobrazit. Že by "demokratická" cenzura?

0
před 8 lety Stana

Taky mě štve když čtu vyrobeno v EU. Pořád jen platíme daně,daň ekologickou, daň za to že chodíme do práce, za to že bydlíme, brzy bude i za to že dýcháme. A žádné zvýhodnění pro pracující občany, kteří se starají o své zdraví tu není. Proč nosit účtenky z fitka pojišťovně, když tam chodit nemusím? Proč se kuřáci nemusí finančně podílet na jejich lécích na astma? Proč jsou stále znevýhoďňováni ti zodpovědní, kteří nekouří, jí zdravě, chodí sportovat - stále musíme platit za ty kterým je to jedno, hradit jim statisícové operace a léčbu!

0
před 8 lety Bledá Tvář

Jak to? V ůnoru jsem potkal jednu paní - bývalou kuřačku, co je 22 let v důchodu, a stěžovala si na to, že dá měsíčně ticíc korun za léky na plíce.

0
před 8 lety Stana

Ha ha:), to sice dá, ale kdokoli kdo nekouřil a má
stejné onemocnění jako ona tak taky. Paní zaplatí pouze doplatek ale nehradí celý lék. Kdyby si tito lidé měli léky hradit rozmysleli by si jestli budou kouřit nebo ne. Zbytek ceny léku totiž hradí opět daňový poplatník.

0
před 7 lety Lucka

Ahoj, mohla bych Vás moc poprosit o asi 1minutové vyplnění kraťoučkého dotazníku? Mám to do své bakalářské práce, všem případně moc děkuji a omlouvám se, za tento příspěvek jinak...
www.survio.com/survey/d/Y9W7A9O1B2I0G4B1E

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 12


Přidat příspěvek