Rybí prsty bez ryb

0
0
před 9 lety Markéta

...párek bez masa, čokoláda bez kakaového másla, kečupy bez rajčat, sýry bez mléka, žitný chléb s nula nula % žita, džemy bez ovoce...záleží jen na spotřebiteli, co si do svého nákupního košíku vloží, není vše jen o penězích.

0
před 9 lety Lucka

Markét, vyprávějte tohle Čechům, prvotně se budou hrozně divit, případně budou naštvaní a za 2 dny si to koupí stejně znovu:-)

0
před 9 lety Markéta

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/nakupy/clanek.phtml?id=722651#utm_medium=newsbox&utm_source=centrumHP

:)

0
před 9 lety Jirka

Kupuju živé ryby a když už potřebuju mleté maso tak si vyberu a nechám si pomlet. Polotovary ani náhodou, fuj!!!

0
před 9 lety Alča

Já už se nedivím ničemu. Za chvíli budou i ty náhražky z náhražek...pokud tomu tak už dávno není

0
před 9 lety Dita

:))))) náhražky z náhražek, no ono je asi možné už fakt všechno. Daň na potravinách se opět zvýší, aby bylo 120ml na pobírače soc. dávek a předražené zakázky. Lze proto očekávat, že kvalita potravin se zase o něco více bude šidit.
Bydlet někde při hranicích tak asi jezdím nakupovat za hranice, změnila jsem po boji a nezájmu lidí v okolí o Ježíška motivaci. Poslední moje energie za české výrobky se také vytratila. Řada lidí je spokojená s lahváčem v ruce a ty schopní už dávno odcestovali. Pár výjimek tu samozřejmě je.
Musím se naučit to tak neprožívat, když vidím jak babička s dědou (dneska) kupují vnoučeti čínskej šmejd pod strom, místo dřevěné hračky od zdejší firmy, trhá mi to srdce.

0
před 9 lety Danah

Dito, je mi líto, že jsi zklamaná. To dokonale chápu.Dnes už nemám energii někoho vychovávat, a musím být vděčná za to, že mne vůbec někdo vyslechne a aspoň trošku zapřemýšlí, o čem mluvím. Zkušenost je bohužel nepřenosná. Doba je rychlá a povrchní a lidi úspěšně semlela až na výjimky v masu konzumentů. Jsem z těch, kteří odcestovali, ale není mi úplně všechno fuk.

0
před 9 lety Hana

Strouhanka, škrob, olej, někdy i barvivo. Kdo čte složení výrobku, nikdy by tento výrobek bez ryby nemohl koupit.

0
před 2 roky Pavlos

Proto je lepší kupovat Nemleté rybí prsty od Novaca. V Penny je často mívají ve slevě, teď za 30 Kč - https://www.letakomat.cz/penny-market/aktualni-letak-pondelnik-od-pondeli-02-07-2018/

0
před 11 měsíci Radka

Toto mě vůbec nepřekvapuje. Myslím si, že pokud člověk chce opravdu kvalitní rybí maso, tak je úplně nejlepší vykašlat se na takovéto polotovary. Já si myslím, že třeba my u nás doma máme poměrně dost kvalitní rybí maso. Můj muž totiž cca jednou měsíčně chodí rybařit k jednomu rybníku tady u nás. Od té doby, co si navíc koupil nové rybářské vybavení ze http://sportcarp.cz/ nosí domů poměrně dost úlovků. Občas víc, než jsme vůbec schopni sníst.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 9


Přidat příspěvek