Rychlá půjčka

0
před 3 roky vycpavkaa

Půjčky lákavé, ale úroky mrazivé??? U nás, vás nezamrazí! Nabízíme až 8 000 a to : BEZÚROČNĚ! Více info v našem odkazu: http://8000bezurocne.cz/

0
před 2 roky René

Jaké máte zkušenosti s půjčkami? Je něco, že když zrovna nebudu moct splácet, tak třeba splátku odložím?

0
před 2 roky Karel

Já mám osobní půjčku od https://acema.cz/pujcky-a-uvery/osobni-pujcka a když zrovna nemám, tak není problém si splácení na pár měsíců odložit

0
před 2 roky Aneta

Spíš bych doporučila něco z této stránky - jde tam o ověřené společnosti, takže úrok není nepřiměřeně vysoký a s domluvou také nebude problém.

0
před 2 roky René

Mají nějaký kontakt?

0
před 2 roky Karel

Podívejte se na jejich stránky, anebo zavolejte na 844 505 555"

0
před 2 roky Jana

Dobrý den poradíte mi od koho si co nejvýhodněji sjednat úvěr na bydlení?

0
před 2 roky Marek

Já jsem si vzal úvěr na bydlení s úrokem 4,99 % ročně, vzal jsem 250 tisíc korun se splátkou 1997 korun měsíčně.

0
před 2 roky Jana

Od koho jste si úvěr bral? a jak moc studují vaši platební schopnost a musím dokládat příjem?

0
před 2 roky Marek

Vzal jsem si úvěr od Modré pyramidy, podívejte se přímo na jejich stránky, máte tam podmínky úvěru. Rychlost schválení byla opravdu rychlá, navíc neplatíte zbytečné poplatky za zřízení půjčky.

0
před 2 roky donaaald

Rozbila se nám lednička, takže jsem potřeboval menší pújčku co možná nejrychleji. Díky srovnání půjček na https://www.bezvamoney.cz/srovnani-pujcek/ jsem narazil na čínskou panda půčku, která je vhodné právě na takovéhoto mikrotransakce, které se dají splatit do jednoho měsíce.

0
před 8 měsíci Kuba

Dobrý den, měl jsem několik takových půjček, až jsem se dostal do problémů se splácením, teď mám byt v exekuci, zajímalo by mne, zda se dá takový byt prodat mimo dražbu? za normální tržní cenu? jedná se o byt kousek od Václaváku v Praze, nemáte s tím prosím někdo zkušenosti.

0
před 8 měsíci Ondrej

Také jsem se dostal do exekuce, a měl se mi dražit byt, domluvil jsem se s realitní kanceláří, která exekuci vyplatila, a byt se potom prodal normální cestou, takže mi z toho i něco zůstalo.

0
před 8 měsíci Kuba

Se kterou realitní kanceláří se takhle šlo domluvit prosím?

0
před 8 měsíci Ondrej

Domluvil jsem se na tomto postupu s realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz/, opravdu mi to tehdy pomohlo, nebo nejenom mě, ale celé mojí rodině.

0
před 2 týdny Jakub

Nejlepší půjčka, kterou jsem si kdy vzal, byla z webu https://www.ferovepujcky.cz/rychle-pujcky .. můžete si tam totiž srovnat jednotlivé poskytovatele a na základě toho si vybrat toho nejlepšího, nejvíce vyhovujícícho vašim potřebám.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 7


Přidat příspěvek