Šmakoun

0
před 8 lety Jana H.

koupila jsem nedávno Šmakouna, nejsem zvyklá ho používat a tak ho pořád v lednici přehazuju z jedné strany na druhou? Na co ho používáte? Poradíte nějaký osvědčený recept?

0
před 8 lety mona047@

Já ho někdy nahrazuju místo masa :)...Takže ho dávám do rizota, zapékám ho s brambory, napichuju ho na špízy nebo jsem jim plnila i napřiklad papriky :))...Mrkni na net , tam je receptů plno :)

0
před 8 lety Ivanqa

Používám jako alternativu kuřecího masa. Třeba u řízku nepoznáte rozdíl.

0
před 5 lety Ivča

Dělám ho jako řízek akorát do vajíčka přídám na jemno nakrájený rozmarýn,Po usmažení krásně voní a taky dobře chutná.

0
0
před 3 roky Slunew

Děkujeme těm, co nám - FÉR potravině - už přispěli. Bohužel na HITHITu buď vyberete celou částku, nebo se peníze vrací. Prosím, rádi bychom aby se to povedlo a my mohli rozšířit počet ohodnocených potravin v databázi. Vždyť aplikace je zdarma pro kohokoli, takže pomůžete nejen finančně nám, ale i sobě a ostatním aby byl lepší a větší nástroj při výběru potravin. Jestli vám není jedno, co jíte, chtěli byste mít přehled o tom, co všechno s kterou potravinou sníte navíc, tedy to, co tam vážně nechcete, zapojte se. Díky Tým FÉR potraviny (provozovatel i lidiček) https://www.hithit.com/cs/project/4794/s-fer-potravinou-vis-co-skutecne-jis

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 10


Přidat příspěvek