Tesco a jeho vracení ovoce či zeleniny do 24 hodin

0
před 7 lety Irča

Dobrý den, nevíte někdo, jak je to s tím, že můžete vrátit zakoupené ovoce nebo zeleninu do 24 hodin? Koupila jsem tam jablka, jedno ráno a druhé odpoledne a jedno bylo uvnitř špatné, tak jsem si říkala, že bych to druhé došla vrátit. Máte s tím někdo zkušenost? Dík za info.

0
před 7 lety Petr

Si děláš prdel ne!

0
před 7 lety alena.prchlikova@

Musím se Irči zastat, má pravdu. Mají to napsáno na letáku, tak to tak bude. Já jsem to zatím nevyzkoušela, když už kupuji něco v marketech, tak si to řádně prohlídnu a někdy i očichám. Kontroluji hned za pokladnou účtenku, abych se nemusela vracet do prodejny.

0
před 7 lety Irča

Děkuji Alčo, jo, byla jsem nedávno v Tescu a opravdu tam mají napsáno, že do 24 hodin lze ovoce a zeleninu vrátit. Nikam jsem tenkrát nešla, ale na infu jsem si všimla letáčku, kde to bylo napsáno, tak to asi jde - no, kdybyc někdy, alespoň člověk bude vědět. Já také vše důkladně kontroluji, ale někdy ve spěchu hold člověk není tak pečlivý.

0
před 7 lety Irča

A vy Petře, byste mohl být alespoň slušný a ne se chovat jako hulvát,vše se dá napsat jiným způsobem. Zamyslete se nad svým slovníkem.

0
před 7 lety Lubka

Tohle mě už připadá docela na hlavu, nezlobte se na mě. Pokud někde nabízejí nekvalitní a přeběrovou zeleninu několikáté kategorie, doporučuji změnit prodejnu.

0
před 7 lety Slunew

Muze vratit cokoli,co je zkazene pred daten spotreby nebo pouzitelnosti,u nebaleneho peciva,ovoce a zeleniny,je to24 hod. Plati to ze zakona u vsech prodejcu,ale musite mit uctenku.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 3


Přidat příspěvek