Účinná dieta

0
před 9 měsíci Katka

Holky při brouzdání po internetu jsem narazila na několik možností, jak rychle hubnout. Chtěla bych se tedy prosím zeptat, zda máte některá zkušenosti s účinnou dietou?

0
před 9 měsíci Martina

Já jsem zkoušela sportovat, chodila jsem do fitka a nic moc, pak mi kamarádka poradila držet proteinovou dietu https://www.ketofit.cz, a to je opravdu něco, když dodržujete pravidelnost, tak jdou kila opravdu sama dolů.

0
před 9 měsíci Katka

Dívala jsem se na ten měsíční balíček, a když si vezmu kolik za jídlo běžně utratím, tak tohle není vůbec drahé, jak ta jídla chutnají? a neměla jste při tom hlad?

0
před 9 měsíci Martina

Já jsem si na každém jídel vždy pochutnala, a navíc je to vše velice jednoduché na přípravu, to zvládne úplně každý. Hlad jsem nikdy nepociťovala.

0
před 8 měsíci Tnacka

proto držím proteinovou dietu bonedere

0
před 8 měsíci Míša

Ahoj, já to mám teda taky tak a začínám být zoufalá. Vím, že to nedám dolů a naopak se budu jen modlit, abych eště něco nenabrala. Taky budu ráda za každou radu, jak na ně...

0
před 8 měsíci Dana

Jestli můžu poradit tak mně osobně pomohl program od prodietixu. Koupila jsem si tady ten program na 5 týdnů a dala jsem dolů víc než jsem měla původně v plánu :) https://www.prodietix.cz/prodietix-m3

0
před 8 měsíci Elen

Můžu vědět kolik si zhubla ? :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 2


Přidat příspěvek