UM?

0
před 2 roky Karol

Mám dotaz asi spíše na maminky. Zajímalo by mě, jaké UM nejvíc preferujete? A jak jste se k němu dostali? Snášelo vaše mimi UM hned ze začátku nebo jste museli mléka střídat?

0
před 2 roky Jamka

Ahoj, no ani mi nemluv. My jste UM, které nám nejvíc sedí, objevili až na třetí pokus. Nejvíc nám sedí Sunar. Je to určitě díky jeho sližení, protože mléka od Sunaru obsahují mléčný tuk, což je hodně důležitá složka https://www.sunar.cz/kojenecka-mleka/. Před tím jsme měli Hipp i nutrilon a tato mléka nám teda neseděla.

0
před 2 roky Bára

Taky jsme jich vyzkoušeli docela dost, ale Sunar se osvědčil nejlíp. Chutná a zasytí a malej po něm neměl zácpu. U druhé dcery jsme šli hned na Sunar a taky jí sedl.

0
před 2 roky Erika

Ahoj, jako dívej, u nás vede Sunar. A to už od malička. Měli jsme děti na UM od sunaru a teď kupujeme jejich kapsičky a výživu (Sunárek). Nám se osvědčil nejvíc. Doporučuju. Jako pro děti nekoupíš nic lepšího.

0
před 2 roky Terka

Kde holky Sunar kupujete? Nechce se mi pořád tahat krabice od nás z lákárny.

0
před 2 roky Bára

My už teda máme Sunar 2 a kupuju na https://www.feedo.cz/6x-sunar-complex-2-600-g-kojenecke-mleko/ Mají ho dost často v akci po 6 balení a dovezou ti ho až domů.

0
před 2 roky Enny

Jako my jsme třeba UM, které nám nejvíc sedí, objevili až na třetí pokus. Nejvíc nám sedí Sunar. Je to určitě díky jeho sližení, protože mléka od Sunaru obsahují mléčný tuk, což je hodně důležitá složka https://www.sunar.cz/kojenecka-mleka/. Před tím jsme měli Hipp i nutrilon a tato mléka nám teda neseděla.

0
před 12 měsíci Markéta

Zkoušely jste dávat dětem i ochucený Sunar, třeba ten banánový? Mělo úspěch?

0
před 12 měsíci Zuzka

Já dávám ten banánový a malýmu moc chutná. Zkoušeli jsme i vanilku a taky měla úspěch.

0
před 12 měsíci Kiky

Ochucený mlíčka sou moc dobrý. Naší dceři moc chutnají.

0
před 10 měsíci Tammy

U nás UM, které nám nejvíc sedí, objevili až na třetí pokus. Nejvíc nám sedí Sunar. Je to určitě díky jeho sližení, protože mléka od Sunaru obsahují mléčný tuk, což je hodně důležitá složka https://www.sunar.cz/kojenecka-mleka/. Před tím jsme měli Hipp i nutrilon a tato mléka nám teda neseděla.

0
před 9 měsíci Lucka

No, my teď dáváme ten HA. Je u nás riziko alergie, takže nám byl doporučen ten https://www.sunar.cz/produkt/sunar-expert-ha/.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 + 12


Přidat příspěvek