Úplná alchymie - výroba hranolků v Mc

0
před 7 lety Dita

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2440-kampan-mcdonald-s-odhalila-nebezpecne-ingredience-v-hranolkach

člověka ani zdaleka při bujné fantazii nenapadne jakým procesem prochází hranolky, než se dostanou konzumentovi na stůl. Mazec.

0
před 7 lety Peta

Já myslím, že si nikdo nedělal o výrobních praktikách korporace McDonalds žádné iluze :)

0
před 7 lety Marta

Tak jsem se jednou pořádně zasmála (ne, že bych se běžně nesmála, ale tohle mě pobavilo ohromně)! Já vím, proč to nejím. Když už jednou za uherský rok dostanu chuť na hranolky, tak si je připravím pěkně sama doma z čerstvých brambor. Nepotřebuji k tomu žádné chemické mražené "mňamky". Pak je potřu olejem a upeču v troubě, chutnají pak mnohem lépe, než kdybych je smažila v litru přepáleného oleje. :-)

0
před 7 lety Dita

Iluze si myslím, dělá málo kdo, ale až takovéhle, to by mě nenapadlo ani vesnu. Způsob loupání a barvení, že mají žaludek je pak ještě dávat lidem.

0
před 7 lety Peta

Žaludek oni mají na ledacos... A hranolky nejsou to nejhorší, co třeba takové Chicken McNuggets (nebo jak se to jmenuje)...

0
před 7 lety Marta

Koukám, že mc donald nemá jedovaté jen hranolky:
http://hobby.idnes.cz/jamie-oliver-proti-mcdonald-s-dj7-/hobby-domov.aspx?c=A130815_120616_hobby-domov_bma

0
před 7 lety CompNett

Tak to je celkem neštěstí.

0
před 7 lety jijina

Nejraději máme hranolky McCain. Do McDonalds na hranolky nechodíme.

0
před 7 lety sharunka03

V Mekáči mají hranolky strašně přesolené.

0
před 7 lety joice

je fakt, že čo si  sami pripravíme vieme najlepšie, že čo obsahuje. ale aj tak nepohrdnem hranolkami od mccain. majú širokú škálu produktov. ja hranolky pripravujem v rúre, bez ďaľšieho pridania oleja a ochutím si ich podľa vlastnej chuti. napríklad je fakt,že mcdonald hranolky niekedy tak presolia, že si ich všetky vysypem a poutieram, aby z nich opadla soľ, pretože ich proste vôbec neviem zjesť. Ja osobne veľa nesolím a myslím si, že ak si aj doma sem-tam pripravíme nejaký ten polotovar, tak  na to neumrieme :)

0
před 7 lety Občan

Nevím jak jiní, ale kdysi sem taky pojídal hamburgery, ale v MC Donalds mě šokovalo že tak říkají těm "bábovičkám" rozměrově podobným mycí houbičce což by člověk podle nabídky na fotografiích neřekl. Jsem rád že už tohle nějakou dobu nemusím. O těch přesolených hranolcích ani nemluvě. A hlavě vše zalít Colou, pak se člověk těžko zvedá ze židle, natož aby odešel. 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 + 11


Přidat příspěvek