vlasy v balenem jemnem pecivu

0
před 9 lety nereknu

slysel sem za v balenem jemnem pecivu davaji vlasy nadrcene a dovezene z ciny ve forme bileho prasku aby tak usetrili a hlavne aby to pecivo zjemnily.takže nedoporučuju kupovat žádné balené pečivo jen čerstvé.zaujalo vas to-bylo to ve zpravach ve slovenske televizi-odhalena 1 z mnoha pekaren co to dela

0
před 9 lety Frodik

Hm, chtělo by to aby sem pan Anonym přiložil i nějaký odkaz na článek nebo reportáž o které píše. Protože jinak je to informace typu "jedna paní povídala" a pak je vlastně zbytečná....

0
před 9 lety Filipajzna

Přesně tak, chtělo by to alespoň odkaz na tu reportáž (stanice, den vysílání), jinak souhlas s Frodikem, nelze poukazovat na všechno balené pečivo, ale na výrobce. Podle mě je to hoax (poplašná zpráva).

0
před 9 lety Lucka

Jojo, něco by to chtělo, sice je pravda, že jsou dnes schopní přidat k potravinám ledacos, ale o tomhle jsem nikdy neslyšela... jestli to je pravda, určitě se najde něco, kde se o tom budou zmiňovat;-)

0
před 9 lety oskerka

Nemůžete všemu věřit .Je to hoax a navic to by jsme už nic nemohli jísti.

0
před 9 lety A.

je to E920

0
před 9 lety Alila

Hahaha, jak muze byt dneska nekdo tak hloupy a jakoukoli zpravu bez premysleni oznacit za nesmysl? Mate internet? Mate. Tak se na nej podivejte. L-cystein. V Cechach oznacovano jako E920, zlepsovadlo, nejcasteji pouzivano do peciva. Ano, pratele, jede v tom spousta pekaren, bez uzardeni pridavaji do peciva latku, ktera se vyrabi prevazne z lidskych vlasu (nejvetsim dodavatelem je skutecne Cina), a z nepatrne casti pak z kachniho peri nebo prasecich stetin. Dobrou chut.

0
před 9 lety Arylen

Jojo, je to E920 z lidských vlasů.. bohužel o této látce jakoby záměrně není skoro nikde nic k nalezení, označuje se jen jako látka zlepšující mouku :( blbý je, že se přidává i do čerstvých pekařských výrobků, nejen do balených. V souvislosti s tím jsem našla stránku www.puratos.cz firma působí na trhu s pekařskými výrobky, a to tak, že dodává pekařům směsi do těsta zlepšující jeho vlastnosti. Když se tam na to podíváte, u všech jejich produktů je napsáno, k čemu jsou, ale nikde to, co obsahují :( je mi z toho smutno, že ani nevíme co nám cpou. Zajímalo by mě, jestli lidi,kteří jsou u výroby tohoto, to sami jedí nebo ne.

0
před 9 lety K.

E920 používají např. v Intersparu u jejich slunečnicového nebo vícezrného chleba (mám jejich složení ofocené). Jak jsou na tom jejich ostatní chleby nevim, ale asi podobně.

0
před 9 lety Verča

i tady jsou u E920 4 potraviny, kam to cpou :-(
fujtajbl

0
před 9 lety Jana H.

... si tak říkám, to mi nehrozí... peču převážně doma a pak se dočtu, že se to přidává i do mouky.. to za chvíli abych žila jen ze vzduchu :-(

0
před 9 lety K.

Ani ten vzduch není moc čistý a zdravý, když tu jsou takové projekty jako Chemtrails - http://www.youtube.com/watch?v=30g9hM0xco8

0
před 9 lety Jana H.

no dobře, tak ani vzduch ne :-)

0
před 9 lety Hanka

Podle mého názoru musí být vlasy jako surovina drahá záležitost, obzvlášť když jde na dračku prodlužování vlasů, a používají se třeba i na štetečky pro manikérky, kde tuto surovinu mohou prodat několikanásobně více. Kde shání vlasy? výkup z kadeřnictví? u nás vlasy vyhazuje do koše, s jinými odpadky, to to pak třídí a zpracují. Moc si to nedokážu představit.

0
před 9 lety Jana H.

no když se podíváte do seznamu éček, je tam napsáno vlasty z Číny :-) a v tam vždycky nějakou lumpárnu vymyslí :-)

0
před 9 lety Arylen

K.: Zrovna Chemtrails jsou známý hoax a o tom já něco vím, neboť se již několik let pohybuji v leteckém průmyslu

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 3


Přidat příspěvek