Vločky, lupínky, cereálie...

0
před 9 lety karča

Přidávám tip na zatím nejlepší lupínky, co jsem kdy jedla. Jsou pouze v Lídlu:-(, Vitelle fit, zn. Goody, cena 30Kč/250g. Jsou 3 druhy - 1.tropické-ty nekupuju ani jsem nezkoušela, 2.jogurtové s višněmi a nejlepší 3. čokoládové s jahodami = mrazem sušené obří kusy jahod, kterých je tam spousta, takže nemusíte hledat:-), rýžovo-pšeničné vločky v cukrové polevě, obilné vločky v čokoládové polevě = není to zrovna stopro zdravá svačinka, ale stojí za hřích a ochutnání. Na takhle nešizené sušené ovoce za takovou cenu jsem ještě nenarazila. Je to fakt mňamka, i ty jogurtové. Až dosbírám 4 body (do 15), přidám foto:-))))) Máte taky nějaké typy na dobré cereální mlsání? Dělala jsem si chutě na Mixit.cz, ale i s poštovným to vyjde dost draho.

0
před 9 lety Ivanqa

Tak z mixitu jsem si taky objednávala a jsem spokojená, když vím, že si tam můžu dát samé dobré věci.. Tu cenu ráda investuju -> cca 150 Kč za 750 g cereálií, ale taky záleží, jak moc si do směsi navymýšlíte :) může se to vyšplhat i výš). Poštovné se dá rozpočítat mezi více lidí, když přemluvíte známe, ať taky zkusí. Kdybych si dané suroviny měla sehnat sama a smíchat, stejně bych se nedoplatila a ani v našem městě nemám možnost vše zakoupit. Kupované směsi mě odrazují právě tím množstvím cukru, co v nich je. Ani mi nechutnají ty vločkové drtě obalené v cukrových polevách. Radši čisté vločky a dochutit ovocem než cukrem. Dřív, když jsem bydlela u rodičů, mamka kupovala různé takové směsky v obchodě, nejčastěji s oříšky. Moje zkušenost je taková, že jsem párkrát rozkousla zkažený ořech a už mám k tomu averzi.
Z lupínků mám ráda tyto: http://www.chemievjidle.cz/cerealie/fitness-cereal-partners-czech-republic
úplně zdravé nejsou, ale taky si je dám jen jednou za čas (tak 1 - 2 krabice ročně) a spíš v sezóně, kdy potřebuju hodně energie na kolo. Tyhle lupínky mi chutnají hlavně proto, že se v mléce nerozmočí jako ty kukuřičné. Takže křupou celou dobu konzumace.

0
před 9 lety Lucka

Také jsem chtěla jít do Mixitu, ale u nás moc lidí na zdravější jídlo nedá a kvůli poštovnému jsem nechtěla jen pro sebe objednávat, ale zkuste se třeba pozeptat v okolí a když by vás bylo víc, určitě by se objednávka vyplatila více, poštovné by jste jen rozpočítali a za větší nákupy jsou obvykle ještě slevy, případně pošta zdarma;)

0
před 9 lety Monika

Zajímavé stránky, mrkla jsem na to poštovné...
při objednání 6 a více tubusů je poštovné zdarma, jinak 49 Kč, to není drahé.
V Praze se dá mix vyzvednout osobně. Pro mě trošku z ruky :(

0
před 9 lety Lucka

Pro mě Praha taky trochu mimo, ale právě když se dohodne víc lidí na objednávce, pak není s poštovným co řešit;-)

0
před 9 lety happy.lenulka@

mixit můžu jen doporučit. cena odpovídá kvalitě!!! objednávala jsem u nich už tak 10x a prostě luxusní

0
před 9 lety Evik

Taky jsem dříve objednávala z Mixitu, ale teď už objednávám jen z http://www.muslimanie.cz

Oproti Mixitu mají vše v bio kvalitě a tedy kompletně bez éček. Ovoce není sířené a za sebe můžu říct, že třeba takové švestky nebo meruňky jsou něco úžasného. Je to sice dražší nez müsli z krámu, ale za kvalitu si holt člověk musí připlatit. Kdo jednou ochutná, už nechce jinak ;-)

0
před 8 lety Helena

Na obranu Mixit bych ráda dodala, že rovněž oni nabízí nesířené ovoce. Mixit má odběrná místa (viz http://www.mixit.cz/map.php), kde platba poštovného odpadá, Muslimánie nikoliv. Co mi u Muslimánie vadí, že neuvádí zem původu přísad, narozdíl od Mixit. A konečně, do počtu ingrediencí se Mixitu nemohou rovnat.

0
před 8 lety lebhi36@

Pokud chcete kvalitní cereálie koupit přímo ve vašem městě, tak doporučuju anglické Dorset cereals nebo firmu Jordans. Mají to v síti Tesco. Moc dobré;-)

0
před 5 lety Honza

Bohuzel Dorsety, me nejoblibenejsi, daleko lepsi nez Jordans, uz v Tescu nemaji :( Kdyby nekdo vedel, kde je dostanu, dejte vedet.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 12


Přidat příspěvek