Vše kolem mléka

0
před 9 lety Lucka

Inu i já jsem kdysi přemýšlela o náhradě klasického kravského mléka za sójové mléko a jogurty, nakonec jsem té změny stejně nedospěla. Co si o konzumaci mléka a mléčných výrobků myslíte vy, je třeba pravdou, že zahleňuje apod.?
http://www.vitalia.cz/clanky/spor-o-mleko/

0
před 9 lety Danah

Mnoho lidí ví, a na vlastní kůži se přesvědčilo, že mléko zahleňuje. Vynecháním mléka a mléčných výrobků člověk pookřeje. V hlenech žijí bakterie a daří se jim-o to jde: zbavit se jich. Jsou různé návody- pomáhá i kloktání vody s mořskou solí, bylinkové čaje- ale stejně je nejdůležitější složení potravy. Mléčný prášek je bohužel skoro všudypřítomný (zmrzliny, čokolády, těsta).

0
před 9 lety Danah

Našla jsem zajímavý odkaz: Parkinson’s: is dairy the cause?
Parkinson’s disease has been linked to viruses, toxins and drugs - but new research suggests men who eat large amounts of dairy products are at greater risk of developing the condition. Interestingly, it doesn’t affect women in the same way, even if they eat similar levels of dairy.

Researchers from Harvard School of Public Health found that men who ate 2.9 or more servings of dairy products a day had a far higher risk of developing Parkinson’s than those who ate less than one serving a day. The link gets stronger over time, and seems to peak after six years of eating dairy. (Source: Annals of Neurology, 2002; 52: 793-801).
Takže mléčné výrobky (dairy)opravdu nejsou to pravé ořechové pro zdraví.:-))

0
před 9 lety karča

Danah: škoda, že rozumím pouze první a poslední větě :-)

0
před 9 lety Danah

karča: OK, no problem, přeložím to a dám na profil.

0
před 9 lety Lucka

Asi tak, ale vrzla jsem to do překladače a to co nedávalo moc smysl jsem si domyslela nebo odvodila:P

0
před 2 roky Vladimír

Bez vyřešení prvotní příčiny Parkinsonovy nemoci nepřináší užívání jakýchkoli léků trvalé výsledky. Touto příčinou jsou určité potraviny v naší stravě (a není to jen mléko), způsobující chronické záněty nervů v těle a buněk v mozku. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto reakce v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit výživu, abyste si Parkinsonovu nemoc sami trvale odstranili, a žádné léky jste nepotřebovali. Kontakt 608 155 338.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 11


Přidat příspěvek