Vyrobeno v EU - taky vás to štve?

0
před 8 lety verrca

Dávám si pozor, co jím, ale dost mě vytáčí, když výrobce napíše: vyrobeno v EU nebo země původu EU. No jo, někdo se stydí za skutečnou zemi. Často to dělá Countrylife - když je to v poho země, uvede ji, když ne, tak je to EU. Vám se to líbí?

0
před 8 lety verokveta@

Mě se to taky nelíbí a proto taky tyhle výrobky nekupuji.Včera jsem v obchodě narazila na kvasnice vyrobené v EU.

0
před 8 lety Jana

Taky je nekupuji, pokud je uvedeno v EU, jen výjimečně pokud potravinu potřebuji a nedá se sehnat jiná. Ještě mě štve, že tam je kolikrát napsaný jen řetězec, ale výrobce tam není uveden. A u mastných a mléčných výrobcích už se taky nemůžete spolehnout pokud je v oválku CZ, protože potravina může být dovoz, kterej nikde nechtějí a tady to jen zabalí. Je to hrozný ty řetězce, proto už tam chodím jen minimálně a hledám si obchůdky, kam začínám chodit čím dál častěji. Škoda že u nás poblíž není někde minifarma, kam si můžu zajet pro zeleninu nebo jiné výrobky.

0
před 8 lety Danah

Pro mě, rozeného euroskeptika, je tohle označení jak rudý hadr pro býka.:-))) Jano, ty potraviny, označené jako by je vyrobili v supermarketu, a přitom je výrobce anonymní, mě štvou hodně. Každému bych doporučila vyhnout se jim, protože jsou logicky z nejlevnějších surovin a pochybné kvality (v porovnání s cenou). Zkrátka stačí, že o nich zákazník nemá nic vědět, a to je varující. Stejně jako to Vyrobeno v EU.

0
před 8 lety berzerk

Jednou jsem se setkal s medem, cituji: Vyrobeno v zemích EU a mimo EU. Hlavně že vím, že med je z téhle planety.. Klidně si koupím olejovky z Lotyšska nebo německou čokoládu, ale chci vědět kdo je pod tím podepsané..

0
před 8 lety Bledá Tvář

Med v SM zásadně nekupuji!!!
Má zabité prakticky všechny enzymy, aby nikdy nekrystaloval - lepší cukr. Použití pouze na pečení.

Kupuji med pouze od včelaře. Do měsíce mi začíná krystalovat, tak ho dám na vodní lázeň do 40 stupni Celsia.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 10


Přidat příspěvek