Zdravé slané krekry nebo tyčinky

0
před 8 lety Irča

Nemáte někdo odzkoušené nějaké zdravé slané krekry, tyčinky atd. Nedávno jsem si koupila Tuc a když jsem pak tady na portálu zjistila to složení, tak už nikdy více.Kdybyste věděli o nějakých dobrých slaných pochoutkách, budu ráda.

0
před 8 lety Jana H.

kupuji špaldové tyčinky sypané lněným semínkem,znčku nevím, ale prodávají je i v Tescu... nebo firma Zemanka nebo možná se jmenuje Bio Zemanka nabízí spoustu zdravých variant.

0
před 8 lety Peta

V Dm mají dobré špaldové krekry
http://www.chemievjidle.cz/krekry/dinkel-kracker-sesam-dm-drogerie-markt

0
před 8 lety Luc

niečo majú aj v Bille pod značkou Naše bio
http://www.nasebio.cz/bio-musli.php#vis

0
před 8 lety Dita

Zkus si upíct tyhle, pekla jsem je nedávno a jsou opravdu výtečné. Taky jsem hledala krekry.
http://www.zdraverecepty.cz/predkrmy-a-chutovky/krekry-na-slano-oo

0
před 5 lety Pepa

Irčo, vy ale mate v hlavě nasrano

0
před 4 roky Kája

A není to trochu blbé dávat krekry návštěvě na oslavě? Jako pro mě je to vždycky taková rychlovka třeba na večer k televizi, ale ne na oslavu. Já si jinak vždycky takové věci, i chlebíčky, zákusky a všechno podobné, v pekařství illík - tam naší celé rodině chutná nejvíce.

0
před 4 roky Petra

Jako Kájo já souhlasím, ale zase na druhou stranu je to fakt taková rychlovka, když mi přijde neohlášená návštěva. A od Illlíka je stejně všechno výborné, takže ani za obyčejné krekry se podle mě člověk nemusí stydět a návštěva si na nich pochutná. Jako už jsem to ale řešila i tak, že jsem na chvilku utekla z domu do illíka, nakoupila několik chlebíčků a následně měla pro hosty luxusní pohoštění jako od boha. :-D

0
před 4 roky Simona

To jo... Ale zase pokud už máte illíka poblíž, tak je lepší nakoupit u něj třeba chlebíčky, zákusky a podobné jiné než vyhazovat peníze za suché krekry, které nikoho vyloženě nenadchnou. I když taky souhlasím, že od Illíka je všechno výborné, takže i ty krekry jsou super.

0
před 4 roky Petra

Hmmm to je taky pravda, ale pokud je před zavíračkou, tak tam většinou už takový výběr nemají a nedá se tedy koupit úplně všechno... :-/ I když samozřejmě souhlasím. Tak by to bylo nejlepší a nejlogičtější. Ale jak pořád říkáme, krekry taky nejsou k zahození  a pro jenom nějakou rychlou návštěvu, která se třeba příliš nezdrží, je to podle mě ideální. Úplně jsem teď na to dostala chuť. :-D Asi si odpoledne po práci zajdu do Illíka pro krekry na večer a taky si koupím nějaký výborný a nezdravý chlebíček :-P

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 5


Přidat příspěvek