Zeleninové paštiky z prodejen zdravé výživy

0
před 8 lety Irča

Nedávno jsem si koupila dvě malé paštiky o hmotnosti 48 g ze zdravé výživy. Jedna byla amaranthová a druhá provensálská. Jsou to paštiky rostlinnného původu, jsou v takových malých kelímcích,jako se prodávají norm. paštiky.Zajímalo by mě, jestli se jedná o zdravou věc, jelikož mě zarazilo, že to má dva roky záruku a to obvykle svědčí, že to musí obsahovat hodně konzervantů. Nechala jsem si víčko a opíši sem složení: zelenina (mrkev, hrášek, zelená fazole, květák, cibule, hrachová bílkovina, rostlinný olej, voda, koření, mořská sůl, karagenan, xanthan, guma guar. A jmenuje se to Amuak svačinka. Prosím, pokud máte nějaké názory nebo zkušenosti, napište. Jinak chutově je to dobré, ale cena je docela vyšší - za 48 g Kč 14,-

0
před 8 lety elllzi@

Ja si je kupuji take hlavne fozolove. A neobsahuji zadna skodĺíva E.

0
před 8 lety amazonit

Osobně mám nejraději brokolicovou a žampionovou. Myslím, že by si nemohli dovolit nenapsat tam éčka, kdyby je použili.

0
před 8 lety Lucka

Jsou zde vložené i v databázi, uvidíte, že ke klasickým paštikám mají daleko a rozhodně je lepší volit tyhle;-) Já mám vyzkoušenou jen arašídovou a byla výborná.

0
před 8 lety mrkvicka

kupuji takové ty buřtíčky (jako bývávala játrovka) stojí okolo 20,- u nás vede tataráček, provensálská, mrkvová, brokolicová. Už se pomalu ale jistě učím vyrábět si tyto paštičky doma.

0
před 8 lety Luc

mrkvicka určite napíš recepty a rady, tiež by som to skúsila, ale samej mi to moc nejde, potrebujem vždy "základný recept" :) (pokiaľ teda nejde o klasické pomazánky)

0
před 8 lety mrkvicka

Ano, ráda napíši. Sem do diskuze a i do receptů. Ještě jsem nevkládala žádný recept.

0
před 8 lety karča

Já všem těm paštikám ze Zdravé výživy nějak nemůžu přijít na chuť. Koupím tak jednou za půl roku a stačí. Mám vyzkoušených několik druhů.

0
před 8 lety Lenka

Ahoj, taky tyto paštiky znám. Kupuji je výjimečně - na trampy... Podle složení to konzervanty neobsahuje, ale E ano - karagenan, xanthan, guma guar. Dvě z toho způsobují alergie. :o)))

0
před 8 lety mrkvicka

Karča: Tak prosím, vlož také svoje recepty na domácí paštičky.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 12


Přidat příspěvek