Život s diabetem

0
před 4 roky Tomáš

Zdravím všechny diabetiky, nedávno mi diagnostikovali cukrovku, tak se s touto diagnozou teprve sžívám. Ale co řeším hlavně, je jak se vypořádat s chutí na sladké. Do nedávna jsem byl zvyklý vypít denně jednu pepsi, snídat koblihy, po obědě si dávat muffin a mezitím ještě tak jednu snickersku... Pepsi a sladké tyčinky už teda nekupuju, ale prostě pořád mám hrozný chutě a ovoce mi nikdy nechutnalo. Hlavně ty sladký snídaně po ránu mi cchybí a musím říct, že docela často ještě hřeším. Ty dia oplatky a další věci, co jsou v obchodech, mi taky moc nejedou. Prosím poradíte?

0
před 4 roky Jana

No to nikdo neporadí, prostě musíš si to říct, že to je otázka tvého zdraví a najet na zdravou stravu. Určitě chodíš do poradny, takže víš, co a jak máš jíst. Je to sice těžké najednou přestat se sladkým ale jde to. Jen musíš vydržet!!! Pokud máš rád sladké na snídani si můžeš dát tvaroh s ovocem, kaši apod.

0
před 4 roky Adam

No jako ty chutě na sladké jsou, to je marné. Já si občas třeba koupím koblihu nebo šáteček dia, protože ujíždím na pečivu, ale jinak se držím.

0
před 4 roky Tomáš

No jak říkám, na ovoce, kaše ani tak moc nejsem. Mě z toho úplně otřepuje. A kde to dia pečivo kupuješ Adame?

0
před 4 roky Adam

U Illíka mají pečivo s náhradním sladidlem, koblihy šátečky záviny.... Bych to ani pomalu napoznal že to je dia, mají to fakt moc dobré.

0
před 4 roky Tomáš

Illíka nevím jestli tu máme ve městě ale díky za typ. Určitě se mrknu, hned bych si dal jak o tom mluvíme :D

0
před 3 roky Lenka

Já obecně sladkosti s náhradním sladidlem nemám ráda.Ale celkem mi chutná pečivo s náhradními sladidly od Illíka. Po těch jejich koblihách se můžu utlouct. Takže vřele doporučuji, pokud máte pekařství Illík taky někde v dosahu :).

0
před 5 měsíci Alča

Ahoj. Měla bych takový dotaz. Nedávno jsem se tady https://www.biomag.cz/diabetes-cukrovka/ dočetla, že s cukrovkou lze bojovat pomocí tzv. pulzní terapie. Nemá s tím náhodou někdo zkušenost? Myslíte, že to opravdu funguje? Díky mockrát.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 12


Přidat příspěvek