3D pero

0
před 4 roky malhostovice1

Ahoj lidičky, nemáte někdo zkušenost s 3D pery. Zvažuji, že si to pořídíme s manželem, docela se mi to líbí, ale zatím se vůbec nevyznám v nabídkách. díky moc za každé info.

0
před 4 roky traktory789

Záleží jaký chceš, velký výběr mají na webu http://www.nc.cz/default.asp?cls=stoitems&stifulltext_search=and&fulltext=ti3p záleží jakou chceš cenu, jakého výrobce atd.

0
před 4 roky kajaptacek12

Hlavně dej pozor při výběru výrobce, hodně jich je čínských a pak jsou hodně poruchový. Co jsem slyšel dobrý reakce, tak na 3D pera značky Velleman, ty jsou tuším belgického výrobce a jsou kvalitní.

0
před 4 roky malhostovice1

díky moc za tipy, je jich teda hodně, vůbec nevím co mám vybrat...vy máte zkušenost s jakým perem, s tím velleman? Cenově bych ráda tak do 2000 tisíc ideálně.

0
před 4 roky traktory789

to malhostovice1 a odkud jsi? Mají kdyžtak prodejnu v Praze, kde by Ti poradili a vybrali přesně podle Tvých představ. Kolem těch 2000,- Kč určitě vybereš. Já tam pero kupoval a přišlo mi hned druhý den, takže spokojenost.

0
před 4 roky kajaptacek12

Do 2tis určitě vybereš, ceny se pohybují něco mezi 1400-2500, takže úplně v klidu. Hlavně bacha na výrobce, ty čínský jsou nic moc, ale záleží to asi kus od kusu.

0
před 4 roky malhostovice1

já jsem Brno venkov, ale do Prahy jezdíme tak 1x za 14 dní, tak se zkusím mrknout přímo tam v tom obchodě. Na tom netu jsem dost ztracená :-)

0
před 4 roky traktory789

jasně, vůbec neměj obavy, jsou tam odborníci, který mají s těmi jednotlivými výrobky zkušenost, tak určitě společně vyberete. Já když vybíral, tak jsem volal na číslo co mají uvedené na stránkách a výborně mi poradili a jak říkám, druhý den pero doma.

0
před 4 roky malhostovice1

Tak super moc díky za info, budu v Praze příští týden, tak se tam zastavím, nevíš jak je to tam s parkováním? Díky moc

0
před 4 roky kajaptacek12

to malhostovice: Zkus jak tam budeš se podívat přímo na toho Vellemana, koukal jsem tady na ty doporučovaný stránky a mají ho tam http://www.nc.cz/default.asp?cls=StoItem&StiId=282230. Ta značka je výborná a nebudeš s ním mít žádné problémy.

0
před 3 roky Veru

ahoj me zaujal tento eshop, zabývá se celým tématem 3d tisku, zde je odkaz na na pera: http://www.jprint3d.cz/e-shop/3d-pera

0
před 3 roky Luboš

Ahojky, 3D pero je určitě super dárek :) prodávají i dětské a mají na ně teď akci :) Zasílám pár videí co by se mohly hodit pro nějakého nadšence 3D tisku jako jsem já :D https://www.youtube.com/channel/UCSIIijPWG3D8GQ55tfldwHQ/videos
a 3D pera v akci, skvělý dárek k Vánocům- http://www.jprint3d.cz/e-shop/3d-pera

0
před 3 roky Mirka

ahoj našla jsem akci na 3d pera a jiné díly :) a se shodou okolností na stejné stránce jako Luboš :)
http://www.jprint3d.cz

0
před 3 roky Pelikán

Čus, 3d pera jsou velice luxusní věcí, a budou se stávat čím dál populárnější. Čistá pravda.

0
před 3 roky Pernek

Jasně, na různých portálech jsou ke koupi, já kupoval na NC.CZ a spokojenost. Koukněte na videa, ať vidíte jaké úžasné věci se z toho dají vytisknout.

0
před 3 roky Lenny

Hmmmm, já jsem se nedávno dívala na youtube. A nějaká osoba z toho "nakreslila-vytiskla" eiffelovu věž.

0
před 3 roky Hanrietta

To jsem taky viděla. Je toho vážně spoustu. Já si ho koupila před půl rokem odtud: https://www.nc.cz/3d-pero-tuya-rp100a-modre_d294248.html

0
před 3 roky Petr

Tak nc.cz jsou velice známé stránky. Co se týče veškerého 3D vybavení kupuji jen odtud.

0
před 3 roky Alča

Díky za stránky, mrknu se na ně.

0
před 3 roky Elizabeth

Tak co se týče 3D per jsou to boží pomůcky na stavbu dekorací. S dcerou jsme vyrobili strom i s kořeny dle návodu na youtube, a je nádherný. Jsem na nás pyšná :)

0
před 3 roky Danny

3D pera jsou úžasná věc. Můžu jen doporučit :)

0
před 3 roky Delivery

Nevím ani... Je strašně moc těchto 3D novinek a já se v tom pomalu ani nevyznám.

0
před 3 roky Róza

My máme doma tohle pero https://www.nc.cz/3d-pero-tuya-v7-cerne-lcd-displej-kovove-_d333890.html je to celkem fajn zábava. Ale hrajeme si s tím spíš my rodiče :D než naše děti.

0
před 3 roky Sandra

Tak to jste dobrá, já bych si tady na to netroufla

0
před 3 roky Derek

Celkem pěkné. Taky jsem uvažoval, že to pořídím našim mladým svišťům.

0
před 3 roky Jana

Dobrý den,nemáte někdo zkušenost s 3d perem od polaroid?po koupi nám fungovalo,ale teď když chceme tisknout,tak jen problikává červená dioda a nic se neděje,dekuji za rady

0
před 3 týdny Valasek

Tyjo, tak o 3D perech jsem teda ještě neslyšel. 3D tiskárny znám, jednu mám dokonce doma, ale 3D pera jsou pro mě novinkou. Já ale asi raději zůstanu u té 3D tiskárny. Je super, že dnes už se dá na internetu najít spousta modelů vhodných právě pro 3D tisk. Třeba tady https://sharplayers.cz/kde-hledat-3d-modely-pro-tisk-v-roce-2020/ mají docela užitečný přehled stránek, kde je hledat.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 2


Přidat příspěvek