5 denní dieta - kušenosti?

0
před 4 roky vrtulka16

Ahoj lidičky, potřebovala bych znát váš názro nebo zkušenost - moje mamina se rozhodla, že musí nutně shodit 5 kg za týden (odlétají s tatíkem na dovolenou na Kapverdy) no a tak tam "nemuze delat ostudu s faldama na břiše, že jo?" :( Grrr.. snažila jsem si jí vysvětlit, že na to měla myslet dřív a začít s tím něco dělat už dávno - že to za týden nestrhne... ona si přečetla někde na netu, že se dá zhubnout za 5 dní nějakou drastickou dietou. ... tak jsem trochu googlila a názory se na to různí - je mi jasný, že to možná půjde, ale není to setrvalý stav, může si navíc ublížit a shozená kg zase nabrat zpet a jestě nco navíc... Teď jsem ještě hledala nějakou stránku, kde by bylo jednoduše smysluplně popsáno a vysvětleno, proč je to nesmysl - chtěla bych jí to práv poslat, at si to sama přečte... Něco jsem našla. Myslíte, že jí to přesvědčí?

0
před 4 roky vrtulka16

Jo a zapomněla jsem dodat, pokud znát nějaké jiné stránky, kde by to bylo srozumitelně popsané, aby to mamina (55 let) vstřebala a neblbla? ... klidně písněte do komentu - budu vděčná. :)

0
před 3 roky Hanka

Já jsem žádnou dietu nemusela držet, podařilo se mi rychle zhubnout díky spalovačům tuků

0
před 3 roky Jana

tak to je největší s*acka s prominutim. Doporučuji skupinu Low carb na facebooku a stravovat se tak + dopnky prirodní od- http://www.priroda-zenam.cz

0
před 3 roky Eva

Co jsou to spalovače tuků? jak to funguje?

0
před 3 roky Pavla

Pomohou vám pěkně vypracovat postavu při cvičení, já je kupuji zde https://www.fitness4u.cz/spalovace-tuku/

0
před 3 roky Eva

Tak díky moc už je mám objednané akoupila jsem si tam i pěkná tílka na cvičení

0
před 3 roky Eliška

Všechno co je na 5 dní nebo kde se rychle hubne je spatný. Má se hubnout takovou dobu co jste to přibrali :) prírodní produkty : http://www.priroda-zenam.cz/clanky

0
0
před 2 roky Landova

5ti denní dieta? K čemu to je? :) Já jsem potřebovala zhubnout 15 kg a dneska můžu konečně říct, že se mi to podařilo. Ale otázka 5ti dní to tedy nebyla :-D A musela jsem si nechat pomoct. Ale konečně mám váhu takovou, jakou jsme chtěla.

0
před 2 roky Žaneta

Landova, 15 kg to je dost dobrý výsledek! A můžu se zeptat jak sis nebo od koho nechala poradit?

0
před 2 roky Landova

Díky, to je, jsem na sebe taky pyšná! :) Cítím se skvěle.Pomohli mi tady: https://www.svet-zdravi.cz/

0
před 2 roky Žaneta

To věřím, právem :-) Děkuji ti, podívám se na ně, ale myslím, že je takle znám z nějakých reklam.

0
před 2 roky Landova

Jo jo to určitě znáš, jednak z reklam a jednak jsou po celém Česku, tak jsi o nich už určitě slyšela. Tak tam můžeš zkusit také zajít.

0
před 11 měsíci Sofie

No, jako můžeš to zkusit, ale já osobně jsem zastánce účinné proteinové diety a to pak teda doporučuju https://mixslim.cz/. Cena za ni skvělá. Teď mají dokonce akce.

0
před 9 měsíci Eddie

Ahojky :) já jsem momentálně na té stejně startovací čře plné pochybností. Docela se bojím toho, jak proteinovou dietu budu zvládat. Hlavně teda, zda mi budou chutnat jídla a nebudu hladová :(

0
před 9 měsíci Dajana

taky jsem věčně dietova a kamarádka mně doporučila dietu bonedere. je to proteinová dieta a díky ní jsme zhubla 24 kg. Jsme spokojená

0
před 8 měsíci Bobina

Ahoj a co třeba zkusit proteinovou dietu? já osobně jsem jednu držela a výsledky jsem nadšená. Držela jsem dietu https://mixslim.cz/ a musím říct, že tělo se na hubnutí adaptuje hned první den. Myslím, že to dieta, kterou hledáš.

0
před 8 měsíci Vikka

Juuu, taky držím tuto dietu. Co ty, jaký program držíš a jak jsi na tom?

0
před 7 měsíci Erika

Ahoj, já jsem taky držela proteinovou dietu a za mě super! Jednak se dobře drží, kila jsou dolu sama, a to hned od prvního dne a hlavně - má výborná jídla, po kterých nehladovím.

0
před 7 měsíci Dája

Tohle je snad jediná dieta, u které se dá vydržet až do konce, protože ta jejich jídla jsou fakt dobrá a člověk nemá problém je pozřít. Zvolila jsem balíček na 12 týdnu (www.prodietix.cz/dietni-programy) a dala jsem dolů krásných 25 kilo, takže kdo s tím taky zápasí jako jsem zápasila já, tak vřele doporučuju !

0
před 7 měsíci Milka

Já nevím .. nehrozí tam jojo efekt ?

0
před 6 měsíci Dája

No jestli se vrátíš k původnímu stravování, tak ano, ale to ti hrozí u jakékoliv diety ;)

0
před 6 měsíci Andrejka

Přesně tak, já jsem půl roku po prodietixu a váha mi nešla ani o trochu nahoru, ba naopak jsem začala sportovat a jde mi to ještě pořád dolů. Chce to mít jenom pevnou vůli.

0
před 6 měsíci Lenka

To ráda čtu .. držím ji druhý den a zatím super akorát mě pobolívá hlava ale to je asi kvůli tomu, že se tak zkrouhl cukr no .. doufám že to vydržím až dokonce

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 11


Přidat příspěvek