Barva na dřevěná okna

0
před 4 měsíci Tom

Poradil by mi prosím někdo, podle čeho bych měl vybírat kvalitní barvu na starší dřevěná okna? aby vydržela co nejdéle?

0
před 4 měsíci Erik

Jak ta okna vypadají? před tím, než je znovu natřete, tak bude potřeba je pořádně obrousit, a zatmelit případné dírky, pak bych zvolil za sebe lazuru na dřevo.

0
před 4 měsíci Tom

Jo to mm v plánu je obrousit a vyspravit, akorát prostě nevím podle čeho to vybrat, ta lazura mi na tom bude držet? máte nějakou konkrétně vyzkoušenou?

0
před 4 měsíci Daniel

Ideální lazura na oka, je lesklá krycí lazura https://svk-barvy.cz/sps-leskle-kryci-lazury-hsb/12-sps-leskla-kryci-silnovrstva-lazura-hsb-075l-8711429280226.html , mám ji na oknech už druhou zimu, a skvěle drží

0
před 4 měsíci Samuel

Ahoj, děkuji za tipy. I já budu příští rok řešit barvu na okna. Letos jsme si koupili nová okna z https://www.jis.cz/okna/ , takže jsou zatím pěkná, ale po zimě je budu natírat, aby se nezničila a pořád vypadala tak dobře, jako když jsem je koupil. Dřevo sice vypadá nejlíp, ale je s ním také dost práce.

0
před 4 měsíci Bruno

Přesně z tohoto důvody jsme si vybrali plastová okna. Dřevěná okna musíte každý rok natírat, aby vypadala dobře. Já akorát u našich oken zkontroluji těsnění a víc se o ně nestarám. Doporučuji plastová okna Mladá Boleslav https://www.pramos.cz/kontakty/boleslav/ , která máme my a jsou super.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 9


Přidat příspěvek