Bazén na zahradu

0
před 12 měsíci donaaald

Ahoj, nedělal si někdo z vás v poslední době na zahradě zapustěný bazén? Dost nad ním s rodinou přemýšlíme a zalíbila se nám firma https://www.albixon.cz/ , kde mají velmi široký výběr bazénu i příslušenství, máte s nimi někdo zkušenost?

0
před 7 měsíci Anička0258

Ahoj, zahradní bazén je super. Já si to už bez něj nedokážu představit. Nevím, co bychom s dětmi v tom horku jinak dělali. Pokud můžu doporučit, kupte si k bazénu ještě mechanický hladinoměr https://eshop.afriso.cz/mereni-vysky-hladiny/mechanicke-hladinomery/c-92 . My ho máme u bazénu a je to super, protože nám to hlídá hladinu vody v bazénu.

0
před 7 měsíci žaneta

My na zapuštěný bazénještě šetříme, a tak jsme to letos vyřešili pomocí nafukovacího bazénu od https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/bazeny/bazen-aqua-366x76-cm-s-kartusovou-filtraci-zx3q Ten máme v plánu používat cca tři roky a pak si necháme postavit zapuštěný. Už se na to moc těšíme.

0
před 2 měsíci Tomáš

Já si teda myslím, že mnohem zajímavější řešení, než bazén je třeba koupací jezírko. My jsme si ho na zahradě nechali udělat před rokem a nemůžu si ho vynachválit. Jen teda by to do něj asi chtělo koupit silnější čerpadlo. Koukal jsem ale, že to se dá sehnat například tady: https://www.zahradnijezirka.net/jezirkova-cerpadla_k46/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 5


Přidat příspěvek