BIO Matrace? Další reklamní tah?

0
před 8 lety Griotka

Ahoj všem, chtěla bych se na něco zeptat. Nedávno jsme kupovali matrace, a vzhledem k tomu, že ze mě i z mého přítele vyloženě trošku čiší, že žijeme trošku alternativně, tak nám prodejci začli nabízet BIO matrace. Já ani přítel o tom nic nevěděli, hledali jsme na webu, ale žádné info - v čem to jejich BIO spočívá? Není to jenom BIO-blbost? Třeba na http://www.kralovske-spani.cz/matrace-bio/ to mají vyloženě jako titulek, a ostatní e-shopy jsou na tom podobně. Může někdo potvrdit, že jsou ty matrace v něčem jiné?

0
před 8 lety Dita

Zeptejte se toho prodejce, nikde není žádná definice a registrované logo pro tyto výrobky, u potravin je to něco jiného, udělují je registrované firmy výrobcům když splní podmínky. U ostatních jako je oblečení, kosmetika nevím co si pod tím přestavit. Když si přečtete složení kosmetiky s označením bio, je téměř totožné s kterou koliv jinou. Oblečení bio by asi mělo být z rozložitelných materiálu, ale zda je to tak ve skutečnosti,...

0
před 8 lety Jitka

Bio podle mě bude z biobavlny nebo biolnu. Náplň je z pěny na přírodní bázi, žádná ropa. Není pravda, že složení biokosmetiky a jiné je stejné. Používám Alverde - bez ropných produktů, bez parabenů. Bio oblečení je z biobavlny. Někdo ani jiné nosit nemůže, protože mu vadí chemie, kterou je bavlna ošetřená.

0
před 8 lety Lucka

S matracemi nemám sice žádnou zkušenost, ale koupila jsem si BIO pohankovo-špaldový polštář a musím říct, že se na něm spí nádherně, je to vše opravdu z přírodních bio materiálů a navíc z fair trade produkce, podle mě takové matrace nejsou vyloženě jen rekl. tah (pokud samozřejmě nenaskáče cena do závratných výšin a nenaslibují prodejci hotové zázraky), ale soudím jen podle mé spokojenosti s polštářem. (Jinak jde o zn. AMWA Organic)

0
před 8 lety Griotka

Děkuju za reakce. Prosím, ještě bych se zeptala - jsem trošku znepokojená, jak se neustále mluví o chemikáliích v matracích (chci kupovat pro děti). Může tomu zabránit podložka na matraci? Třeba z nějakého nepropustného materiálu.

0
před 7 lety iveta.burova@

Pro nákup matrací pro váš a pro vaši spokojenost z nákupu. Bych doporučila skutečné profesionáli ve svém oboru a jimy jsou spol. POSTELE OSTRAVA http://posteleostrava.cz/ u kterých jsem sama nakupovala a byla jsem uplně mile překvapená....

před 7 lety Jana

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 6 lety Matěj

Podstata "bio" u matrací spočívá v tom, že dochází k naprostému omezení technických produktů, které se používají při výrobě. Tím se omezuje negativní dopad na životní prostředí. Také se při výrobě využívají různé přírodní oleje (více o "složení" například tady: http://www.nejmatrace-postele.cz/Materialy-matraci-Tropico/ ) a ty mají dobré zvláčňující a regenerační účinky. Takže to pomáhá hodně lidem se suchou kůží nebo ekzémem. Já osobně volím spíše tyhle ty přírodnější věci, mám z nich vždycky tak trochu lepší pocit a zatím si nemůžu stěžovat, ale možná je to jen o zvyku.

0
před 6 lety Drnkalka

Ahoj, reklam je v dnešní době opravdu mnoho na veškeré typy zboží. Narazila jsem také na pojem "bio", když jsem kupovala nové matrace na: http://www.i-matrace.cz/ a bylo mi řečeno, že tyto matrace obsahují sojový extrakt, který je je příznivý na lidskou pokožku a zároveň šetří náš ekosystém. My se nakonec rozhodli pro matrace ze studené pěny Porto od firmy Dřevočal a nemůžu je vynachválit.

0
před 6 lety marcela

Tak to jsem teda nikdy neslyšela. Nevíte jak je to s alergiky, kteří by chtěli tuto matraci? Já zase teď slyšela o těchto http://www.matraceno.cz/sortiment/matrace-z-konskych-zini/ to mě taky docela zaujalo.

0
před 6 lety radim

Dobrá adresa webu. Královské spaní. Změnil bych ve slově spaní p na r. A na webu kralovske-s*ani.cz budu prodávat Psyllium. V BIO kvalitě samozřejmě!. Mně se dobře spí na zemi :)

0
před 6 lety Jana

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto matrací? Ráda bych koupila český výrobek a né nějaký dovoz z Číny nebo Švédska.
http://www.vipmatrace.cz/matrace/sarah

Děkuji za rady :)

0
před 6 lety Diana

Dobrý den já mám zkušenost s touto matrací, je sice cenově více náročná ale zato je kvalitní, tedy alespoň mému manželovi, který trpěl vyrážkou kvůli staré matraci, velice vyhovuje. Mohu doporučit https://www.maxi-postele.cz/Matrace/Matrace-195x80/Matrace-Lucy-Bio-Greenfirst-195x80-cm
S pozdravem Diana.

0
před 4 roky Petr

Bio matrace jsou super

0
před 4 roky Luděk

Ahoj, když jsme my vybírali matrace, narazili jsme na web panmatraci.cz, kde je dobrý výběr a také bio matrace za přijatelné ceny. Tak zkus mrknout na jejich stránky a neostýchej se jim zavolat, s výběrem nám dobře poradili.

0
před 4 roky Dagmar

Bio matrace bych asi chápala jako matrace z bio pěny, my taky máme bio pěnu od Bestu - skvělou matraci Fox http://www.matrace-best.cz/cs/eshop/matrace-do-postele/matrace-z-bio-peny/matrace-fox-1.html a spí se na ní královsky bio-nebio :)

0
před 3 roky Martina

BIO matrace http://www.kvalitni-matrace.eu/produkty/bio-matrace/ jsou vyrobeny z BIO pěny. BIO pěna se vyrábí z rostlinných olejů, které se získávají z rostlin SÓJA, ALOE a VERENDA. Velice šetrná výroba a použití. Rozdíl tedy určitě je.

0
před 2 roky alexx

Určitě na nich něco bude! My máme kupříkladu tenhle aloe polštář a nedáme na nej dopustit. Skvělá koupa. Já jako alergik určitě doporučuju! https://www.matracetropico.cz/tom-aloe.html

0
před 11 měsíci Anička0258

Já tomu BIO moc nevěřím. Ani u zeleniny a ovoce. Mně to přijde jen předražené obyčejné zboží, ale jakmile to má nálepku BIO, tak za tím lidi jdou, jako by to bylo něco lepšího. My jsme si koupili obyčejnou pěnovou matraci z https://www.studiomatrace.cz/ , která nám vyhovuje.

0
před 11 měsíci Mirka

v brně je biokadeřnictví :D asi vám tam ostříhají vlasy kamenem :D

0
před 7 měsíci sandra

Zdravím, já jednoznačně doporučuji značku Picaso Manufactury. Já, jako alergik jsem hledala něco šetrné, antialergénní a tohle je za mně skvělá volba. Nevím, co jsi pod pojmem bio predstavujete, ale já si předdstavím určite tohle- https://www.picaso-m.cz/

0
před 4 měsíci Emílie

Ahoj, já jsem teda o BIO matraci ještě neslyšela. My jsme si koupili pěnovou matraci z https://www.vesna.cz/penove-matrace a jsme s ní spokojení. Na matraci by se nemělo šetřit. My jsme předtím měli nekvalitní matraci za pár stovek a po několika měsících už byla proleželá, takže se na ní nedalo spát.

0
před 21 hodinami Hanča

Tak o biomatracích jsem teda ještě nikdy neslyšela. Já jsem spokojená s tou, kterou mám. S čím ovšem nejsem spokojená je ložní souprava. Vidím to tak, že brzy budu muset koupit nějakou lepší. Koukala jsem, že docela pěkné mají třeba tady: https://www.emako.cz/lozni-soupravy/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 5


Přidat příspěvek